Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Problema cu semnatura

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am primit acum cateva minute o sesizare legata de disparitia semnaturii din profil.
Am verificat si intr-adevar de cateva saptamani a existat aceasta problema pentru cei care si-au actualizat profilul. Adica de exemplu, daca au umblat la indicatorul de conectare, semnatura ar fi putut sa dispara.

Am rezolvat problema, totul este in ordine acum.
Asadar, daca s-a intamplat sa va dispara semnatura puteti sta linistiti, ca nu v-a sters-o nimeni.

Scuzele de rigoare...

si totusi...in pagina cu profilul apare semnatura...dar pe forum pauza...cred ca si-a luat vacanta

stai asa ca si-a revenit... La sectiunea de vanzari am observat la anumit useri ca nu apare semnatura, si in celelalte topicuri apare. Mie inca nu cred ca mi-a aparut Nici n-am stat sa ma uit.
Da, se pare ca nu a reaparut. Ciudat este ca nu am umblat la profil de aproape 1 luna, de cand am pus avatarul care-l am acum. Sa zic ca-s 3 saptamani de atunci. Ce e si mai ciudat, la profil nu mai am deloc semnatura... Ei, mai sint niste "gilme" ale programului cred dar, dupa mine, eu zic ca mai bine dispar semnaturile decit un forum intreg . sa speram ca istoria nuse repeta...in cazul asta. Bună,
Eu nu am semnătura! Și am refăcut-o după ce a a fost problemuța menționată de domnul admin. Ceva soluții?
Cu stimă, Bună,
Mii de mulțumiri domnului admin care a rezolvat-o.
Cu stimă, Problema aparuta era rezolvata in momentul cand am deschis acest topic.
Cred ca incurcaturile s-au produs, cand cei care nu mai aveau semnaturi au umblat la optiunile specifice mesajului (in partea de jos a paginii), in speranta de a-si atasa semnatura.

Exista un indicator pentru fiecare mesaj in parte. Cu, sau fara semnatura. Nu e deci ceva anormal sa existe mesaje fara semnatura.

Cei care nu si-au activat atasarea semnaturii din profil, atunci cand isi vor pune semnatura, vor avea semnatura doar pentru mesajele scrise din acel moment. Mesajele anterioare nu vor avea semnatura!

Oricum, ma bucur ca functioneaza.
Si totusi problema cu semnatura persista. Nu am mai umblat la setari de ceva timp (1 luna cred) si acum nu imi vad semnatura. La pranz (la servici) semnatura era vizibila. Nu este nici o problema cu semnatura...
A fost rezolvata in momentul cand am deschis topicul.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum