Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

ocupatie. :))))

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
uita-ti ce ocupatie are.......se vede...da numerele mele de telefon la toate anunturiile.. http://forum.oltcit.ro/profile.php?mode=viewprofile&u=1025 Băi Grigoraș, tu chiar n-ai treabă? am treaba.dar ZOLTI a dat toate numerele familiei mele la ,"companie intima". si de unde stie zolti nr de tel ale familiei tale ,sa stie nr tau ok ,dar restul?mama,tata,frati surori? doar ... al meu si al mamei.. si am trimis mail la ziar si le am spus ca e o gluma proasta si asta am primit.
Grigoras Cristian a scris:doar ... al meu si al mamei..

interesant..............de unde draq sa stie zolti tel lu mama ta? am impresia ca grigoras cu zolti sunt una si aceiasi persoana...dar nu sunt sigur 100% na ca acilisha te inseli...am avut onoare sa-l avem si pe zolti de cateva ori la intanlirea de noapte...si o singura data pe grigoras...ma intreb si eu ca si lascu...de unde are numaru mamei bun ...deci m-am inselat . Pentru ca l-am sunat eu acu' cateva luni ca ramasesem fara $ pe telefonu' ca zicea ca sa vin la el sa iau o cutie 5tr fr, si nu m-am gandit ca poate face asa ceva. extraordinar....................nu da nimeni si tel meu la matrimoniale?ofer companie fetelor generoase ,macar sa ma sune mai fac si eu$ din apelurile primite Si eu am cartela apelati cu incredere pei si mama e pe cartela.din pacate doar 2 $ a primit (( atunci daca e pe cartela sa schimbe numarul si gata...e 5 dolari o cartela sim...chiar asa greu e?sau iti place tie sa faci pe victima aici pe forum? ...araturi de toamnaaaaa... S-a rezolvat problema pe cale amiabila.
bogdanlascu a scris:extraordinar....................nu da nimeni si tel meu la matrimoniale?ofer companie fetelor generoase ,macar sa ma sune mai fac si eu$ din apelurile primite

Lascone vere te mananca coaja... Grigore explica-mi si mie cum poti fu tu,un minor proprietar de autovehicul? La fel cum ai fost si avocat...si stundent nu?
Grigore se distreaza forum-ul se duce la nebuni... baiatul asta a inceput de sus...avocat,apoi student,apoi proaspat ...cum naiba se zice...ca la 14 ani nu faci majorat....proaspat posesor de buletin... ...ce urmeaza? serbarea de la gradinitza? Stai să vezi că a făcut "3 ani școala de programatori"
DanSlotea a scris:...a făcut "3 ani școala de programatori"
Face programari in .......... audiente

Sper ca nu l-a urecheat mama-sa prea tare pt prostiile facute pe forum . decit sa-l urecheze ...nu violentei in familie....mai bine ii confisca calculatorul...
Laurentiu a scris:
DanSlotea a scris:...a făcut "3 ani școala de programatori"
Face programari in .......... audiente

Sper ca nu l-a urecheat mama-sa prea tare pt prostiile facute pe forum .

EU nu am o familie cum ati avut voi!!! nu s-ar zice Ba eu sunt intru totul de acord cu Grigoras. In mod cert nu are o familie la fel ca restul. ai si tu dreptate cristi
Grigoras Cristian a scris:EU nu am o familie cum ati avut voi!!!
Si-a pus mama-ta obrazul pt tine si tu acum, ii pui cenusa in cap
Halal progenituiri. In loc sa-ti ceri scuze tuturor celor ce le-ai pricinuit necazuri, continui discutiile aiurea
Ai si tu dreptatea ta. Familiile unora dintre noi, au fost cu bun simt si buna crestere.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum