Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Constanta
Pagina 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Constanta. salutare lume , din constanta se pare ca nu e nimeni sa mai aiba oltcit .... ori au plecat toti in bucuresti si craiova
eu cunosc cativa cu olteni dar se pare ca oamenii nu au treaba cu netul
momentan nu sunt acasa dar curand vin si vreau sa ma apuc de sobolanul meu sa ii pun motor si sa il scot pe strada ... intr-un an jumate cred ca e aproape mort
numa bine
baftos Stai linistit ca nu esti singurul , frate .
Te asteptam sa vii acasa.
Cu stima ... In sfarsit mi-am putut deschide cont...postez aici in numele mai multor oltcitari din cta. fratilor...sa fie rotatiiiiii!!!!!! si apropo...noi cand ne reunim la un gratar ceva sau o bere?!?!! 19 august la Vadu Bine v-ati mai gandit...de data asta o sa fie fara mine...din pacate sunt la munte in perioada aia...promit sa ma revansez! salutare pt toti oltcitistii din ct ce se intampla pe aici?vreo intalnire ceva?dar de fapt pe la primavara k tre sa imi fac olticul respect fratilor salut , pe mine nu ma stiti dar presupun ca masina da .una rosie si cea mai lata din cta
ce ati zice sa ne intalnim undeva o data sa vdm si noi cati suntem in cta asa de proba sa mai discutam de una de alta
cu respect adi bine ai venit adi!
nu sunt din ct...dar mesajul tau m-a facut curios:)
nu ai poze cu masinuta ta? am dar am incercat sa le bag si imi zice ca-s prea mari?!
daca tot vrei incearca sa intri pe yahoo messenger asa pot sa t-i le trimit
ct03run
asta e id-ul meu
oricum195/50/13 pe fat si 205/70/13 pe spate cam bate vantu pe aici pe forum si eu care credeam ca am cu cine vorbi dar cred ca m-am inselat.mai era cineva care zicea ca unii nu au treaba cu 'netu d' cre' ca e invers
sa fie cu iertare RUN dar din pacate ai vazut si tu ce bataie de joc este in Constanta noastra draga in legatura cu subiectul Oltcit... si acum ma roade pe suflet... e nevoie ca oamenii in primul rand sa se mai civilizeze...si 2, sa aibe un pic de respect...indiferent de mashina pe care o conduc... sa auzim numai de bine...! ba tata io zic asa
daca mai e careva pe aici pin cta, hai sa ne intalnim duminica in fata garii la 2 si jum
sa vedem si noi care intr-adevar traieste
leule ia hai sa mai cautam noi pe strazi neste bajeti ce zici?
neste prieteni?
io cunosc cativa si care ar cam fi interesati
baftalos adunarea generala de la constanta din fata garii a fost un real succes. CT-84-LEU si CT-03-RUN au raspuns la apel. Se pare ca orasul nostru este unul mort din punctul meu de vedere cand vine vorba de oltcituri. Ori nu sunt pe forum ori nu-si bat capul. O sa mai incercam duminica viitoare in acelasi loc la ora 2 jumate. 14:30 in fata garii pentru Duminica data de 22.01.2005. este ultimul apel. Cu respect. yap da tot tind sa cred ca vor fi aceleasi masini. dar cum ai zis leule e ultima. acelasi respect gata!!!!! m-am convins si de clubul din constanta. bineanteles ca ar trebui sa zic ceva de dulce acum . dar sa nu fiu nesimtit. asta este. oricum a fost ultima oara cand postez aici. mult noroc si bafta!!!!!!! Puteti din partea mea sa-mi anulati userul, este ultima oara cand il mai folosesc pe acest forum. Constanta este un oras mort din punctul meu de vedere, al unui oltcitist. Si oltciturie tot pe moarte...cu partile lor bune si rele. Prietenii raman prieteni, indiferent de loc, timp si spatiu. Ma inclin cu respect...sa aveti o viata buna. Ne vedem pe strazi >>>CT-84-LEU<<< abea acum am reusit sa imi fac contu si am si intrat....eu sunt oltean casatorit aici in cta si ma uit pe forum la clubul constanta ca suntem oar 3-4 oltcitari....haideti sa ne vedem la o bere undeva si sa stam de vb...se pot face multesau macar mai facem schimb de experienta in motoarele noastre si in masini....haideti otusi sa nu omoram oltcitu de tot...

numaru meu de tel este :0727636361/0765528509
id pe yahoo mess :gagikutzu

haideti poate f acem ceva frumos in cta pe viitor
edy.
CT 97 UCA.
oltcit club RM 89 din pacate nu mai am olticul
l-am vandut
asta e
soarta
poate ne intalnim peste un an ca eu sunt plecat din tara
va salut din navodariCT 01 HWB shi nu sunt chiar toti olcitariidisparuti din c-ta.noi sintem citiva baieti in navodari cu oltcituri shi poate ne vedem cumva la un gratar.astept un mesaj. dupa cum se vede la subiectul mesajului meu...au mai aparut ceva fratiori....dupa cum vedeti adi si ct84 leu au mai pus la cale 2 intilniri si atunci au mers numai ei doi....decit sa vb ca facem si mergem mai bine ne abtinem(toti)daca stim ca nu ne tinem de cuvint.
eu unu sunt dispus sa ma vad cu care doriti...timp este destul dar cred ca voi pati la fel ca ei doi.

cine vrea sa ne vedem ma poate gasi al numarul 0727636361 sau 0765528509 si pe mess id:gagikutzu

bafta. cred ca asa o sa patesti daca vei convoca intalniri. Aveam multe in cap si eu si leu dar acum nu mai avem . Ne-am convins. Faptul ca avem oltcituri sau am avut nu trebuie sa ne fie rusine sa ne intalnim undeva. Eu asa cred. Ca pana la urma totul se reduce la asta : rusine ca ai oltcit. si ce daca ai oltcit ? este o masina , nu ? eu am fost multumit de oltic cu toate bubele lui. asta e . Cu respesct Adi mai adi...faptul ca am oltcit nu ma face sa imi fie rusine sa ies pe strada,ba din contra,daca masina merge bine si arata si bine atunci chiar imie drag sa ies pe strada si sa mai si dau putin fum la altii cu alte tipuri sau modele de masina...tu stii despre ce vb...deci nu ar trebui sa ne fie rusine...cit despre intilniri...eu zic ca erau bune chiar daca nu mai suntem multi in cta cu oltcit desi masini sunt multe inca. Vad ca a inceput sa miste treaba...cineva acolo sus iubeste oltciturile...ma refer in sus adica in sus-ul tarii...mai spre navodari... asa...ady nu mai are cel mai lat oltcit din europa si africa cu coloniile din estul indepartat ...pentru ca nu-l mai are deloc... eu am dat 40 de liniutze una dupa alta acum 2 saptamani la rex in fata cu tot soiul de neaveniti cu masinile lor...si mi-a cam crapat discul in doua...motiv pentru care m-am hotarat sa o dezmembrez si sa imi iau altceva luna care vine...momentan masina e pe dreapta definitiv(tremura la plecarea de pe loc...patineaza discul etc....)...ady...daca esti bun...mai da si tu un semn de viata la fratele tau...ok? pana una-alta stabiliti voi ceva si poate ma conformez si eu...astept...ciau! pai hai sa o punem de o intilnire...nevodariu ce zice?vine la o intilnire ...la un suc ceva ..vorba leului de regula sint cam ocupat ,dar poate o rezolvam.apropo sintem mai multi olcitari la navodari. eu unu am inteles ca sunteti mai multi.....si acum pot sa zic ca chiar sunteti oltcitari dupa ce am vazut masina ta care ....da....este facuta cu gust...chiar imi place. sper sa ne vedem intr-o samabata sau duminica in cta sa mai schimbam citeva vorbe despre bolizii nostri asa cum sunt ei.

cu stima... leule hai sa punem la cale ceva! )
) hai sa va vad...ca a mea nu poate inca sa o puna de ceva din lipsa de asig si itp...da ma bag cit de curind. leu sa iei legatura cu edy bai , da ce a inceput sa miste pe aici pin forum treburile , pacat ca sunt plecat din tara ca puneam la cale ceva frumos dar asta este. poate cand ma intorc in tara. gata...a miscat citeva mesaje si iar a murit...e clar ca nu se poate nimik..asta e...poate ca nu au unii dintre noi masini cu care sa le fie drag sa se arate .

a si inca ceva....rares...am vb cu aia pentru clubul ala...tre sa ne intilnim sa vb citi suntem si citeva date despre fiecare...mi-a cerut ala.

doritori de inscriere in club NSL? stai mai omule ce te superi?
sa treaca [avem nunta cu sora mai mica ]treaba asta shi ne vom intilni
ok ? Salut bajeti, eu ajung la Constanta din 25 pana in 1(sau poate putin mai mult) o sa iau cateva numere de tel de la voi, poate o sa am nevoie, sau poate ne intalnim la o bere dupa ce va intoarceti de la intalnire(daca mergeti). bogdane ti-am trimis un mesaj pe tel...suna-ma si vorbim mai fratilor...am fost ieri prin oras si am ramas masca..cred ca am numrt cel putin 10 oltituri destul de aranjate...oare acesti tineri care le au chiar nu stiu de forumul asta?o peroada chiar am crezut ca nu mai exista aceasta marca auto in cta dar vad ca acum apar din ce in ce mai multe...sau le scot oamenii numai vara si sambata si duminica? Fratilor tin sa va salut si eu cu ocazia asta, desi stiu acest site mai de mult [ 1.5 ani] , niciodata nu am intrat pe forum, asta pana mai zilele trecute , unde recunosc ca ai ce invata. apropo de oltcit-urile din C-ta sunt surprinzator de multe si nu numai acum ca este vara si cica merge gandacul mai frumos. Vrajeala un oltcit tot oltcie este si doar cine are sau macar a avut stie despre ce vorbesc. Va invit pentru inceput daca aveti curaj, la comunicare, si apoi la intalniri cu discutii despre bravele noastre eroine . Deci catre toti posesorii de oltcit , ce te coste frate sa vorbesti ? Sa-ti lauzi masina macar ! Felicitari celor care au facut-o pana acum , nu numai celor din C-ta. Mai vb. si multa bafta! In sfarsit!...Programul remat a functionat!...oltcitul meu este acum maisna de servici a remat-ului din Tulcea...TL-84-RRR

In rest am trecut si eu pe aici sa vad care mai e treaba...macar pentru cei care inca mai au oltcit-uri sa mearga treaba...si daca aranjati vreo intalnire am sa vin si eu , post-mortem..CT-84-LEU...Edy , tine-ma la curent cu vreo intalnire sau ceva la o cheie a dobrogei sa rasune muntisorii nostrii de tobe...haideti fratilor!...organizarea!...

Cu acelasi respect! Edy
http://img205.imageshack.us/my.php?image=img0251dh4.jpg

am ajuns si eu acas. "WATERRESISTRO" , cum ti sa parut litoralul anul asta? Eu doar ce am venit de la Moeciu + Sinaia. Nu ti-ai lasat putin din ambreiaj pe aici? waterresistro....mersi pentru poza si imi pare rau ca nu am mai apucat sa te mai sun...a fost ok intilnirea din partea mea si mi-a facut placere sa ies cu un oltcitar.sper sa ne mai vedem si altadata..poate la brasov.
CT34FLO a scris:cum ti sa parut litoralul anul asta... Nu ti-ai lasat putin din ambreiaj pe aici?

Pai nu am umblat cu masina, doar ce am fost la mitingu aviatic. A fost ceva agitatie, nu am ajuns decat in Mamaia(e fain dar seara dupa plaja, ramane gunoi ca la Brasov dupa berar. ) Si traficul si aici poti sa zici ca e infernal(stai la un semafor de cate 4-5 ori) la unele ore.....

edy77_driver a scris:...imi pare rau ca nu am mai apucat sa te mai sun...

Stai linistit ca nu am stat degeaba Sigur ne mai vedem cu alta ocazie ! Sa inteleg ca mai usor comunicam cu frati din provincie decat cu noi cei de-ai casei? Navodar-iul se lauda cu catvi pasionati de Oltcit si chiar posesori de asa ceva , si vad ca este o liniste totala. Incep sa cred ca e de vina caldura. Adevarul ca din toate Oltcit-urile pe care le zaresc pe strada , foarte putine sunt conduse de cineva: mai "tanar", si zic asta fara intentia de a jigni pe cineva! Sau le aveti prin service-uri, bolnave de cine stie ce? Eu zic sa mai rasfoiti forumul asta din cand in cand1 Bafta si numai bine! abia am refacut motorul ,am avut multa treaba,voi organizati shi eu ma voi comforma .promit
.bafta salut
navodariu....ce naiba sa organizam?e greu sa veniti intr-o duminica in cta sa bem o bere sau un suc undeva?
eu unu m-am saturat sa tot zic asta si nici nu ma mai stresez cu asta.
daca vreti veniti ,daca nu nu
stiti cum sa dati de noi
bafta Pentru "fchitez" toata stima, esti pe deplin scuzat, dar ce ne facem cu ceilalti ? Eu zic sa asteptam asa zisele motive, daca le vor spune , macar stim ca fregventeaza topicul. Nu? Din experienta stiu ca cei din Navodari sunt aproape in fiecare zi prin Constanta. Astept "contraziceri", daca am sau nu dreptate! Of ! iar am casunat pe Navodari, cred ca maine fac un tur pe acolo, asa de recunoastere. . Sa auzim de bine si asteptam vesti, adica { Flo+Edi+Cata}. fratilor eu sunt liber oricind si tin sa precizez ca desi nu mai are oltcitu o sa vina la o intilnire si leul...ct 84 leu....asa ca stabiliti voi si facem
florine daca mergi in navodari ma bag si eu sau poate mergem cu a mea. daca ajungeti la navodari dati un bip Fratilor vreau sa va spun ca am ajuns in locatia dorita , si am dat bip. Si atunci apare un Oltcit cu care te poti lauda. Vopsea impecabila si stare tehnica excelenta, si fara vrajeala va spun ca omul si-a facut-o singurel , fapt pentru care il apreciem. Cu siguranta von apela si noi la serviciile lui , atuncu cand vom putea. Bafta si nu uitati, dati macar un semn de viata , asa , din cand in cand! multumesc,si mai poftiti.cind doriti.multa bafta
.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Următoare
Pagina 1 din 26
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum