Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Constanta
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Duminica dupa ora 20 sunt disponibila, daca va intalniti sa-mi spuneti cand, unde (exact) si la ce ora.
Multumesc in parcare la academie..la institutul de marina pe linia lui 102.pe colt este spalatoria trident.intri catre academie ai sa vezi vaporul.care este acolo,mergi tot inainte si pe partea stinga ai sa vezi parcarea.
cu stima rusinica fratilor...rusinica,chiar nu avem timp de noi,sa ne mai intilnim si noi....si eu muncesc,am si familie,dar asta nu inseamna ca nu am timp sa-ma intilnesc cu voi,doar sa vreti........
cu stima fratilor.....si sa nu uit de curind am aflat ca avem si o sora dragilor eu am ajuns duminica la 21 30 acasa, am facut un dus si am plecat iar...sapt viitoare plecam la munte si weekendul vi-viitor muncesc:( fratilor nimic aici..nu mai zice nimeni nimic nimic...ce oameni sunteti...nu ne mai intilnim deloc..oltreanul cu plaja lui,nu vine,ursul cind poate si el,alti saracie....soro u ai venit de la munte?...ne mai intilnim citiva..nici la gratere nu veniti nici la nimic?ce trebuie sa zic sa veniti ca va dau de fu.....t
astept un raspuns de la voi care mai sinteti pe aici
stima fratilor,si rusinica,rusinica,chiar asa buzz! hop si eu pe aici!ce mai faceti?mai departe:Costi,cind vii cu banii aia?restul...sa auzim de bine..... salutare la evribadi din za sala. maaammmaaaaaa.. da liniste bre p'aici.. da chiar asa... minny, edy, flo.. pe unde sunteti bre? doar puia mai face scandal p'aici ? haideti fratilor.. mai cu viata... postati macar sa va stim in viata ... Buna , aveti pe cineva care inchiriaza o camera pe litoral incepand cu 18 august pentru mine , sotie si copil?Astept ceva oferte inclusiv preturi.Va multumesc. flo,ai venit,sau nu?ca nu am inteles....poate ne salutem.... Daca era vorba despre mine, ai dreptate am venit acasa pe data de 19 Sep. Am sa-ti las un mesaj pe mess ok?
@All - sa fiti iubiti fratilor , pentru cei ce ma cunosc si nu numai , poate ne vedem si noi la un pahar de vorba , ca daca va zic de intalnire sigur nu vine nimeni , nu-i asa? am fost pe la Mamaia weekendu asta ...
si ieri pe la plecare pe drumul de la Ovidiu spre M. Kogalniceanu m-a depasit un TRS albastru cu negru de constanta cu VDU la numar (parca...)

il stie cineva ... sau daca e pe forum???

eu eram intr-un 11RL de Bacau (negru cu rosu) Don Acelerator , eu unul nu-l stiu , dar iti pot spune ca nu-i pe forum. Cei ce sunt pe forum, nu scot masinile la plimbare, in cazul ca mai au Oltcit . C-ta este declarata moarta si ingropata in cazul asta, salut baietii.salut flo si salut accelerator...eu unul te-am vazut in mamaia,cred ca tu erai daca aimasina vopsita ceva d egenul jumate rosu si jumate negru si parca aveai si niste jante misto.asta e mASINA CARE AM VAZUT-O EU.in rest flo....cu cine sa te intilnesti?doar eu puia si ursu ce ne-am mai intilnit in rest nimeni.asta e....nu tine faza cu intilnirile.eu am schimbat olteamnca sunt la alta. Cum mah Edy ai indraznit sa omori UCA , si sa o tradezi cu alta olteanca, macar daca o tradai si tu cu una argesanca, ca sa nu zic cu una nemtoaica,
Dar nu te faci tu "mare", Sal all.
Flo bine ai venit acasa.
daca cumva se mai face o adunare ceva, dati-mi si mie de stire. voi incerca sa vin . promit . in rest sper ca sunteti bine. sa ne vedem sanatosi pe drumurile patriei! Va salut cu respect d-le Julian, ce va mai face Fliprul ? Cu intalnire este grele nene .... nu-ti face iluzi desarte, . Doar cine stie ce minune rar intalnita sa se intample.
CT34FLO a scris:Cu intalnire este grele nene .... Doar cine stie ce minune rar intalnita sa se intample.
Intins mai este litoralul RO . Nici n-ai idee cata dreptate ai Laur , , de ani de zile ne tot cautam uni pe alti ca sa facem si noi o intalnire , si tot nu reusim . Rusinicaaaaa!! flo...nu mai vb cu pacat ca intilniri au mai fost da nu am fost decit 3-5 oameni...in general 3.atat doar ca restul nu prea au avut timp sa ajunga. fratilor rusine mare...mare rau de tot...edy tu ce mai vi pe la mine.ursu si ala din ani in pasti...fratilor cred ca ma duc la piatra neamt ma intilnesc acolo cu baieti....voi ce faceti mam tot saturat sa sun pe alti sa ne intilnim...am lasato moale nu ai cu cine frate nu ai
cu stima fratilor dar sa stiti.......RUSINE MARE SA VA FIE Don Puia , nu-ti arde caloriile degeaba, ca au mai facut-o si alti inaintea ta cu foarte mult timp in urma. calatorii...nu sunt fratica ca la 2 saptamini ma duc la piatra neamt...ca am casa si acolo
o sa incerc cu cei de acolo..daca aici nimeni,nimeni...am lasato moale ca nu mai frate..nu ai cu cine
cu stima puia, omule, cum a zis si florin.. au mai incercat si altii.. iar daca aisa te uiti in forum, pana la un moment dat, eu, flo, minny si ocazional edy eram la ordinea zilei la intalniri. in rest.. lipsa.. ti-am mai zis...cand sunteti dispusi, anuntati-ma si pe mine.. voi face tot posibilul sa fiu acolo. ce zici flo? Pai ce sa zic Julian , saptamana viitoare , sunt plecat in vacanta, si dupa cate se pare nici vremea nu-i asa de propice intalnirilor . Dar totusi hai sa fac o propunere , ce ziceti ne intalnim Sambata 27 Septembrie , undeva la un "suculet" , la PIZZICO in piata Ovidiu ?
E doar o propunere , nu-i nimic batut in cuie, asa ca cei ce au ceva de obiectat , sunt invitati sa o faca.
Cu stima, FLO. Puya trimite frate si tu sms-uri ca sti ca nu pot sa raspund intotdeauna cand suni. Speri ca mai intri din cand in cand pe forum sa citesti asta.

Bine ai venit Flo. Daca se mai baga cineva dintre oltcit-isti vin si eu.

Edy_driver daca mai traiesti si inca nu ti-ai luat Golf 3 da si tu un semn de viata cand te mai intalnesti cu Puya, as veni si eu.

Pentru restul: fratilor... a venit toamna, deci, in principiu ati avea mai mult timp sa scrieti doua vorbe trei minciuni pe forumul asta. ursule...sa traiesti frate....ma eu tot am incercat sa te sun...dar tu cu masajele tale,da-mi un bep de pe nr de cosmote ca am si eu si nu il mai am pe altau .... a olteanu este plecat pe mare,sta vro 6 luni parca.......hai ne auzim poate mergem pe undeva...olteanul meu este la piatra neamt...lam facut moldovean
salut astept sms cu nr de cosmote
inrest fratilor de aici rusinica...rusine mare.o mina am mai ramas si degeaba
cu stima puia
puia a scris:...hai ne auzim poate mergem pe undeva...
inrest fratilor de aici rusinica...rusine mare.o mina am mai ramas si degeaba
cu stima puia

Sa-mi fie cu iertare dar, sincer nu am inteles nimic. pentru 27 septembrie... ma ofer voluntar .. se mai baga cneva? Iulica se pare ca vom fi singurei, Ia zi unde iti convine sa bem o cafeluta, ceva? Vrei la City Park, la Ma Caffe ?
Deci se mai baga cineva? Si la ce ora? Flo.. unde vrei .. Eu zic la Ma Cafee.. suna mai interesant.. cine vrea sa vina, e poftit .... fratiiiieeeeeeeeeee da liniste si praf aici
naspa treaba frate chiar nu mai traieste nimeni p'aici? fratiorii mei uite ca s-a intors olteanu de pe mare mai devreme decit trebuia.insa cu o veste proasta pentru unii.am schimbat olteanca pe o italianca...un fiat uno diesel....micut da naravas.apropo....olteanu meu e de vanzare pentru cine vrea.pretul il discutam.e pacat sa ajunga la fier vechi.pana in 25 ianuarie sunt acasa ca dupa o sa plec iar pe mare si deci o sa pot veni la intilniri.numai sa fiu sunat sau anuntat cumva. dezmembrez oltcitul fratilor asa ca veniti si luati ce va trebuie
dezmembrez oltcitul
motor 1300 axel...necesita segmentare - 150 ron
cutie 5tr axel foarte buna - 400 ron
rulment presiune nou - 30 ron
disk ambreiaj nou - 40 ron
aprindere electronica ducelier(delcou,bobina,modul) - 180 ron
planetare franta 5 buc - 50 ron buc(nu bat deloc)
bara fibra de fata - 150 ron
praguri fibra - 120 ron
electromotor - 3buc - 50 ron buc
alternatoare 3 buc - 30 ron buc
delcou cu platina ducelier-2buc - 30 ron buc
carburator solex 1300 reglat pe stand - 150 ron(consum 6,5 afara si 10 in oras)
si multe altele

pentru cei din cta preturile sunt mai mici cu 25% Ce faceti dragilor, mai miscati? Hai salut lume. Chiar asa mai misca vreunul? Ce ciudat pagina asta de pe forum cred ca a inceput acum 2 ani si se va sfarsi cam pe la anul, daca voi nu mai dati nici un semn de viata... o sa moara:)) Hai fetita , stai linistita ca a murit de mult, forumul bineanteles,
Ia zi , cand ne mai vedem si noi la un cico ? Poate undeva prin W.E. , cand vine si Julian acasa, ce zici?

L.E.- iti dai seama ca puteam vb pe mess, dar hai sa mai activam si noi pe aici , ca aproape ca mi-am uitat parola, wai . e bine ca mai misca iar 2-3 p'aici.... oricum flo.. sa stii ca si eu era sa-mi uit parola. noroc mare cu firefoxul care tine minte pentru mine:)) in rest sper ca lumea e bine si sanatoasa:)) sa ne auzim cu bine pe sosele... flo.. daca ai timp, da un beep ca pe mess nu prea te-am vazut in ultima vreme.. trebuie sa te intreb o treaba de diesel

respect Miscam miscam.... poate cand da caldura ne vedem si noi, ce spuneti? Miscam, noi dar cand? Hai sa propunem ce si cum ! Eu saptamana viitoare nu cred ca ma apuca W.E. si plec in voiaj . Voi sa ziceti ca sunteti cu munca , alea , alea , si gasim noi o cale de mijloc. Eu sunt libera sapt asta de la 08:00 pana la 14:00 si duminica dupa 17 cred.... asa ca.... astept confirmarea de primire:)) Pai din ce stiu eu , Fliperul vine acasa Vineri seara. In principiu , daca e sa-l asteptam si pe el, si asa-i normal , am putea sa o facem Sambata sau Duminica .
Deci????? salutare.. bai bine bre da asta e treaba?
de ce propuneti indecent o intalnire, camd eu nu pot sa ajung(cu toate ca sper) in constanta. o sa fa tot posibilul. poate totusi ne vedem duminica seara la un cico ceva... ce ziceti? Din partea mea este ok , cam pe la 17 asa? Ce ziceti este bine? Pe la City? Ramane duminica la 17? Unde la City? Ne-am luat fite de Mall? ) Deci ce zici nea Julian, ramane stabilit asa? Uite si Miny este de acord , deci..... daca nu se mai ofera nimeni..... astia suntem toti . duminica, la 17 la mall, ok?
Iulian??? cand vine de la Buc? Noi ne-am intalnit:) Iar ne-ati ratat ; Yeeehh !! Doar eu si Minny , ce poate fi mai frumos?? Ehhh Nu ma suparam daca era si Iulian
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Următoare
Pagina 24 din 26
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum