Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Constanta
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Pai ce sa-ti fac fetita, poate data viitoare... dada... cu siguranta... adica la anu`, nu? in primul rand imi cer scuze fata de mynny si flo..
fratilor.. nici nu am avut timp sa respir. dar va promit ca ma voi revansa. acum sunt la sibiu ..
nu stiu cand ajung la constanta.
poate saptamana asta... in orice caz.. la prima "pauza" din activitatile pe care le am.. va sun si ne vedem..
@ minny.. scuze .. daca stiam ca ti-e dor de mine.. veneam Tre sa te revansezi... nici nu ma gandesc ca ma lasi asa sa astept minny.. dar stii ca pentru tine.. oricand ma revansez. nici sa nu te gandesti altfel

si .. pe cand ne mai vedem?
propuneri ceva? Poate vom gasi timp si de intalniri, mai ales ca vine si caldura . OffTopic
Mai traiti Salut Laur ! Mai nici nu stiam ca esti serif de 4 stele, Aaa, si sa nu uit , felicitari pentru noua "jucarie".
Traim, si noi cum putem. Astia care mai viziteaza forumul asa din cand in cand , si ne mai si intalnim din an in Paste . Dar.... tot e laudabil ca se intampla si asta , nu-i asa?
Cu stima, FLO.
CT34FLO a scris:1. felicitari pentru noua "jucarie".
2. Astia care mai viziteaza forumul asa din cand in cand , si ne mai si intalnim din an in Paste .

1. Multam fain pt urare. Si tu sa ai parte de multi km fara probleme.
2. E bine totusi ca faceti exceptie de la regula "ochii care nu se vad, se uita" salutare

Bre da care mai e viatza pe aici ? Mai misca cineva?

@laur.. sa inteleg ca ti-ai achizitionat o alta jucarie... sa o stapanesti sanator...Km fara probleme

in alta ordine de idei .. vreau sa-l reactivez pe flipper ..ca re mai stie de pe unde se pot lua piese (daca mai exista) ?
in rest.. pentru toata lumea va doresc un Paste fericit si tot ce va doriti ..
@ constanta..poate reusim sa ne vedem si noi odata Dragilor, va doresc un Paste fericit alaturi de cei dragi voua, si sa aveti impacare in suflet ,multa bucurie si sanatate .
Cu stima, FLO. Dragilor si dragilor a trecut si pastele... e clar ca nu ne mai vedem. Flo ne-a inlocuit cu altii... Iulian e numai pe drumuri.... punem si noi de o intalnire.... anul asta???? mai ciocoflenderilor mai .. mai miscati?
Minny incepand cu 30.05.2009 voi fi in constanta. si sunt disponibil la mitinguri organizate sau spontane
cine se mai baga ?

in rest .. sa auzim numai de bine ..
poate la urmatoarea intalnire om fi mai multi
clarrrrrr
facem o intalinire cand vii acasa neatza

Pai ar fi bine sa ne mai vedem la un cico ..

de flo.. mai stie cineva ceva?

O zi buna nu am mai vb de foarte mult timp cu Flo, ne-am intalnit o data cu el la mall si cam atat.
Ne putem intalni , cand ai timp vorbim. na ca mai apar si eu dupa mult timp.de intilniri ce sa zic?ar fi ceva sa ne mai intalnim numai ca nu o sa mai fie intalnire de oltcituri,o sa fie o amestecatura de marci. Neatza oameni buni. ma bucur ca mai traieste cineva pe forum.
In primul rand tin sa va spun ca ieri (28.07.09) pe la ora 20.00 am vazut pemircea un oltcit "decapitat". Omul il facuse decapotabil.. cu flexul. arata simpatic daca era mai biine pus la punct. cand o sa descarc camera, o sa va pun si poze sa vedeti despre ce vb.
In rest sper ca sunteti bine, sanatosi si poate o punem de o bere , suc,gratar si alte alea intr-o zii.
Va doresc o zi minunata
! Cred ca si lui Super Titi i-ar prii decapotabil.....pacat ca zace in fata blocului la frati`miu si nu mai are grija de el:(
Sper ca ne vedem si noi dragilor ca nu ne-am mai vazut de un an. Momentain noi suntem in bv dar luni suntem acasa asa ca.....veniti cu idei si propuneri eu sunt pro!!! Neatza. Care mai traieste?
mai respir cineva? cand ne intalnim?? hellloooooooo !!!11 enybody zere? Eu eu eu Dragilor, vă rog să mă ajutați cu un sfat unde aș putea găsi cazare în Constanța aproape de Biblioteca Județeană?
Vă rog, ceva ieftin și bun și fără surprize?

Particip la o conferință și am nevoie de un hotel sigur, ieftin și pentru 2 zile între 10 și 12 septembrie.

Vă mulțumesc. kosson.. pai prin zona aia e cam scump bre .... e camin buricu targului ... o sa fac niste sapaturi zilele astea
si sa vedem ..
pe cine stiu in zona aia
daca nu .. alta zona :d Mulțumesc tare mult pentru ajutor. De la București e cam dificil cu documentarea. Trag nădejde la voi cei de acolo cu niște informații de maximă valoare. Vreo veste? Adresa Hotel Sport Constanta
Constanta , str. Cuza Voda nr. 2

Telefon Hotel Sport Constanta
0241 614012

HOTEL GUCI, Constanta, Romania - Str. Rascoalei 1907 nr.23
0241 695 500

HOTEL FERDINAND, Constanta, Romania - Bd. Ferdinand nr.12
Telefon/Fax : 0241 - 617974

Telefon : 0341 - 407761

astea sunt cele mai apropape Mulțumesc tare mult. Am ales Cireșica. S-ar părea că orașul Constanța este exagerat de scump la cazare. Mai scump pe alocuri decât în vest. Hotelul ciresica este departe de biblioteca judeteana, ai spus ca vrei ceva in zona aceea d'aia ti-am trimis acele hoteluri Mulțumesc tare mult pentru ajutor. Mi-a plăcut la Cireșica, a fost foarte plăcut, curat, totul în regulă. Ce-i drept m-au rupt taxiurile, dar a trebuit.

Cu bine in constanta nu va intalniti niciunde? ma refer asa la cate o iesire mica undeva intr-un loc anume, bine stabilit

va pricepeti careva la reparat oltcit-uri? dar calumea, nu doar de dat asa cu parerea pentru a-mi spune si mie ce sa fac cu problema ce o am eu si am expus-o la sectiunea motor La multi ani dragi oltcitari.

Cu ocazia lui Mos Nicolae va doresc sarbatori fericite, cadouri multe, cat mai multi km fara evenimente si tot ce va doriti. Vaiiiii multumesc mult de urari... nu ma asteptam ; buna dimineata dragi compatrioti...

va scriu de la 2350 Km de constanta de unde sunt 17 grade afara si un soare calduros
dupa cum se vede, forumul pe constanta a sucombat prin deces.... EDY99 nu te mira ca nu se intalnesti nimeni din constanta undeva cand nici macar nu postam
dar..asta e

In final, va doresc sa aveti o saptamana mirovolanta, *pentru cand va fi citit acest mesaj) minny, fato, mi-e dor de tine, , flo, edy drive, &company.... tare as vrea sa ne vedem la o bere/cafea/cico/apa.
sa ne auzim si sa ne vedem cu bine pe soselele patriei Eu mi-s disponibila asa ca nu trebuie decat sa ma scoateti )
Flo ne-a abandonat pt logan... asa ca... oare mai trece un an pana ne vedem iar? vin in fiecare zi in oras si nu stiu daca vad mai mult de 3 oltcituri in circulatie saptamanal. e trist, io personal nu-i cunosc decat pe edi si pe puia cu care m-am intalnit de 2 ori in parcare la academia navala prin 2008. as vrea si io sa schimbam 2 vorbe, macar acum cand ma pot lauda cu ultima jucarie:
http://www.1tuning.ro/masini_tunate/oltcit/12/6107.html Offfff mi se face din ce in ce mai dor de Super Titi.... ce vremuri, eram amandoua tinerele ) sal la toata lumea .
m.am hotarat..o sa il refac pe flipper.. asta asa.. ca sa moara toati dusmanii... o sa fie cam greu, dar asta e. la rabla nu o sa ajunga....
bisso.. frumoasa jucarie.
iar cu intalnirile.. chiar as dorii sa mai stam de vorba.. eh... ce vremuri .. minny o sa ne auzim p e la un telefon .. poate mai vedem care vine si organizam o "ieseala" waaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
da ce de lume. nu-mi vine sa cred... flo, minny&co unde sunteti? pe unde ati fugit? mah da nu mai traieste nimeni? chiar asa? pai din ce am vazut eu pe aici prin constanta, multi dintre proprietari sunt batrani, iar cei tineri, nu au nici o treaba. am vb doar cu unu ce a dat 2 oltcit-uri la remat, si a zis ca mai are un trs pe care il pastreaza. in rest nimeni nimic ooooooooooooooooooooooo
domnu edy
ce faci dom'le
mai traiesti?
care mai e viata? cu treburile. in fiecare zi la fel
tu?

nu se face nici o intalnire pe aici, la sfarsitul saptamanii ceva? Dragilor nu ati mai dat nici un semn de viata, astept vesti, v-am pupat
prometeu_2000 a scris:sal la toata lumea .
m.am hotarat..o sa il refac pe flipper.. asta asa.. ca sa moara toati dusmanii... o sa fie cam greu, dar asta e. la rabla nu o sa ajunga....
bisso.. frumoasa jucarie.
iar cu intalnirile.. chiar as dorii sa mai stam de vorba.. eh... ce vremuri .. minny o sa ne auzim p e la un telefon .. poate mai vedem care vine si organizam o "ieseala"

acuma sunt in muntenegru. prin sptembrie ma intorc. am acasa 2 oltcituri cu acte la zi cu care circul, plus unu de piese + alte gramezi de piese. am oarecare experienta si as vrea sa fiu de ajutor cuiva care are intr-adevar nevoie. in acelasi timp am si io nevoie de sfaturi, piese, de pe unde le mai pot lua noi etc.
chiar as vrea sa ne intalnim cand ma intorc ceau bau!!!!...aveti grija ca olteanu si-a luat iar olteanca,asa ca vreau sa vad mai exista activitate pe aici? eu nu am vazut pe nimeni care sa aiba oltcit, si sa intre pe forum, ca daca vedeam, banuiesc ca exista interes, cand sunt 2 oltcit-uri prin trafic.

e un axel 12 trs alb, chiar langa podul cu butelii pe I.C. Bratianu, cam obosit, dar cred ca e original, sau poate ma insel am vazut mai devreme un oltcit crem, ca al meu, erau 2 tineri in masina, un tip cu o tipa, un oltcit club 11 r, pe langa interex-dorally. poate e unul din voi care sunteti aici pe forum cine ma poate ajuta si pe mine in constanta sa fac revizia tehnica la masina? Avand in vedere ca serviciul ma aduce o data la doua saptamani in Constanta, daca este cineva disponibil, care se plictiseste seara, poate iesim la o bere, cafea, suc etc. E plictiseala mare de unu singur .

Si apropo de Oltcituri in CT, joi l-am vazut pe primul din martie si pana acu. Ori sunt eu distras de altele ... ori erau puse la pastrare.. Eu am vazut multe, majoritatea conduse de persoane in varsta, si cred ca neinteresate de internet si discutii in legatura cu oltcit-urile. Dar pe mine tot ma intereseaza daca ma poate ajuta cineva cu itp-ul in constanta Ia uite cata lume..
salutare la toti
ma bucur sa vad persoane cu care nua m mai vb de mult. edy ce ziceai.. ca ti-ai luat iar olteranca? ) bun asa
flipperul meu e tras pe dreapta... si nu stiu ce sa-i fac ... sa il dau .. sa il repar..
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Următoare
Pagina 25 din 26
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum