Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Constanta
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 24, 25, 26

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
prometeu_2000 a scris:Ia uite cata lume..
salutare la toti
ma bucur sa vad persoane cu care nua m mai vb de mult. edy ce ziceai.. ca ti-ai luat iar olteranca? ) bun asa
flipperul meu e tras pe dreapta... si nu stiu ce sa-i fac ... sa il dau .. sa il repar..

da tu unde stai? in oras?

road_menace a scris:Avand in vedere ca serviciul ma aduce o data la doua saptamani in Constanta, daca este cineva disponibil, care se plictiseste seara, poate iesim la o bere, cafea, suc etc. E plictiseala mare de unu singur .

pai zi si tu cand mai vii. nu ai zis nimic O.....e topic si pt cta aici.....nici n-am vaz pana acum.Sunteti multi din cta cu aceasta "pasiune" ?Organizati intalniri....ceva ?
JustAlex a scris:O.....e topic si pt cta aici.....nici n-am vaz pana acum.Sunteti multi din cta cu aceasta "pasiune" ?Organizati intalniri....ceva ?

Da alex. Pasionati sunt. La capitolul intalniri.. hmm mai greu. fiecare are alta treaba )

@edy --> da fa doamna, tot in oras stau. poate o sa-ti fac o vizita zilele astea(daca imi aduc aminte pe ce strada stai )
prometeu_2000 a scris:waaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
da ce de lume. nu-mi vine sa cred... flo, minny&co unde sunteti? pe unde ati fugit? mah da nu mai traieste nimeni? chiar asa?

Ba da traim ! Ce sa zic imi cer scuze fata de voi ca nu am mai dat nici un semn de viata , sa-mi fie rusinica .
Voi sunteti bine? Hai ca aproape ca-mi uitasem parola si nu ma mai puteam loga. cineva din Constanta este rugat daca poate sa-l ajute pe Varutu e la Eforie si l-a lasat incarcarea si de ce are nevoie? Avea nevoie de un alternator, dar s-a rezolvat . Cel putin asa cred. o chiuloasa buna de 1100 gasesc in constanta? La multi ani tuturor olcitarilor de constanta. Sper ca anu asta sa fie mult mai bun decat anul trecut, si poate ne gasim timp sa ne vedem la un "cico" da cum sa nu, deabea am reusit o mica intalnire cu justalex, si el imi e vecin aici. in rest cu nimeni altcineva de pe aici de pe forum, nici macar sa facem o comparatie ceva intre masini, o vorba La multi ani domnilor !
Cand ai chef de o intalnire , scrie aici si vedem cine mai doreste , ok?
Eu unul ma dau disponibil. sa traiasca sa mai dea
bree ce mai facet ? suntem bine sau ... suntem rau ? flo .. ce ziceai de intalnirea aia ? daca ma poate ajuta cineva caut un pui ce ciobanesc german,am ramas fara catel,fac cinste.... @Fchitez , daca aflu ceva in sensul asta , tu esti primul pe care-l sun .
@All - va salut cu stima. Ce faceti dragilor, ne mai vedem si noi in viata asta?
P.S. Am facut curat in casa si am gasit niste geamuri de la Super Titi (RIP) doreste careva? ) geamuri spate? as vrea eu unu de dreapta, pt ca mi l-au spart niste jegosi de vecini. l-am inflorit, imediat o sa cada bucati Da Edy, am geamurile din spate stanga , dreapta si luneta. Pret promotional 100 lei toate, daca dai mai mult accept si mai mult ) unu imi trebuie, cel pe dreapta spate... Bine, ce oferta imi faci pt cel care iti trebuie? fa-mi tu un pret 50 RON 20 ron. mi-e lene sa ma duc sa desfac unul de pe un oltcit de la remat. nu vreau sa sara cineva cu gura, si mai ales ca nu am desfacut vre unu pana acum, nu stiu cum se scoate. dar am vazut o nova dezmembrata aproape de tot acolo, si la inceput nu era. deci daca altii au putut, pot si eu. si am mai vazut alt oltcit intr-o curte pe pandurului care e doar caroseria si geamurile din spate CT-06-SFT, in parcare din feb 2007, in curs de renastere, in curand pe sosele @Sind - toata stima ca ai curajul sa resuscitezi masina. Sper ca nostalgia te impinge sa faci asta, nu nevoia de un mijloc de transport.
Observ ca fiecare mai scrie din an in paste pe aici, ceea ce este bine, dar nimic concret referitor la o intalnire. Pana in Martie mai sunt pe acasa si am sa urmaresc daca e cineva interesat sa ne vedem la o cafea.
Edi, Mini, Julian , si ceilalti care nu am avut ocazia sa ne cunoastem, ce parere aveti ? Ce activitate intensa pe forumul asta !
Ha, ha ... nu s-a mai scris de 1 an si ceva ... foarte tare ! tu mai ai oltcit? Din pacate nu ! Esta asta vreun impediment ? nu, doar am intrebat sunt curios cum mai faci parte dintr-un club auto daca tu nu mai ai autoturismul in cauza...intreb din pura curioztate.

nu vreau sa fiu rautacios. mihai dupa cum ai vazut in comunitatea asta sunt multi care nu mai au oltcit ...dar totusi dau niste indicatii pretioase si sfaturi pertinente
stuparu_mihairadu a scris:sunt curios cum mai faci parte dintr-un club auto daca tu nu mai ai autoturismul in cauza...
E un club neoficial. Fara cotizatii si fara alte mofturi de astea. Pe linga marca de masina, pe unii ne-a legat sau inca ne mai leaga si prietenia. Salutare Laure ! A trecut ceva vreme de cand nu ne-am mai salutat !
Domnule Stuparu , sincer te felicit daca inca mai conduci un Oltcit . Dar sa activezi pe un forum... poti avea orice masina iti doresti . Si cum a spus si Laurentiu , imi place sa cred ca mi-am facut niste prieteni , cu care mentin legatura indiferent din ce colt al tarii sunt.
Cu stima, domnilor ! Prietenia nu o neaga nimeni.
Si da inca mai am masinuta. O aerisire la frane cand se indreapta vremea si pe urma gata.asigurare si o scoatem la plimbare.

Cat despre forum...se poate sa fi exagerat eu.
CT34FLO a scris:Salutare Laure ! A trecut ceva vreme de cand nu ne-am mai salutat !

Inca te mai am in agenda de YM.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Pagina 26 din 26
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum