Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

GL-38-DYC
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Salut, asta e daca e murdar, nu-l desfac doar pentru spalare. Deocamdata nu am probleme cu el. Si daca vrei sa vezi murdarie, ar trebui sa vezi ce fel arata masina la exterior. Ca dupa ce am spalat-o la vreo cateva zile a inceput sa ninga s-a topit-s-a depus tot praful l amine pe masina, am mai trecut prin niste balti si s-a facut de comnada, plus ca au mai trecut si vreo cateva masini mari si mi-au aruncat pe masina tot ce era pe sosea. Inca nu prevad niste timp liber pentru spalat, o spal singur pentru ca nu imi place ce treaba fac la spalatorie. Cand te vad cu alt model de masina, care nu e noua sau straina e jale. Pe altele le sufla in toate orificiile iar mie, la dacie nici macar nu au sters-o. Asa ca ce-si face omul cu mana lui, o fi el lucru manual, dar cel putin e mai de calitate (cel putin esti satisfacut). Salut, nu am mai scris de mult aici, asta datorita lipsei de timp si mai ales datorita faptului ca am renuntat la oltcit, de aceea rog un moderator/administrator sa inchida topicul sau sa-l stearga.

Va multumesc,
Iulian.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum