Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

UNDE GASESC O VOPSITORIE SERIOASA SI MESERIASA ?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie, Instalatia electrica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Vreau sa-mi vopsesc aripile fata la dacie si nu stiu unde sa ma duc.as vrea sa fie meseriasi (sa nu se observe diferenta ,daca se poate) ?Mai am si de reparat putin de tot la un prag si o zgarietura la o usa.

marian Daca tot e dacie de ce nu intri pe www.daciaclub.ro si intrebi acolo, deoarece acolo sunt toti daciotii si sigur o sa-ti dea un sfat bun.

Piticu
piticu a scris:Daca tot e dacie de ce nu intri pe www.daciaclub.ro si intrebi acolo, deoarece acolo sunt toti daciotii si sigur o sa-ti dea un sfat bun.

Piticu

Citesc si eu acest post si ma minunez ,crezind ca am postat aiurea .dar vad scris mare si frumos. www.oltcit.ro (Oltcit,Dacia,Aro) .Poate ar trebui, sa contactezi administratorul si sa il convingi sa stearga sectiunile referitoare la Dacia .Din cite vad eu ambele marci se cam confrunta cu probleme surori ,Ambele marci au fost ingenuncheate datorita pieselor de schimb de fooooarte buna calitate la un pret pentru tot omul,pe care le cumperi din magazin si vin manusa unde ai nevoie.Sunt convins ca si posesorii de oltcit ca si cei de dacie sunt primiti cu bratele deschise in marile ateliere de reparatii ,din contra la atelierele de vopsitorie li se face si o reducere pentru onoarea ca le treci pragul .Eu stiu ca am fost sa ma interesez sa vopsesc si eu masina mea Dacia 1310 break si cind au auzit nemernicii au zis ca le stric firma .Deci si eu caut un vopsitor care sa aiba mina buna si putin suflet sa puna in ce face si nici sa ma cocoseze la nota de plata .Am dat si eu sfoara prin neam ca am nevoie sa o vopsesc si se pare ca sanse mai mari am prin Buzau ,ca meseriasii din Buc sunt boieri tot pe acolo am facut si tinichigerie cu ceva timp in urma si am fost foarte multumit .
Deci daca stie cineva un vopsitor prin Buc sau Buzau sunt amator m-ar interesa si pe mine etapele premergatoare vopsiri unei dacii Poftim?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie, Instalatia electrica Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum