Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Timis
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=8834&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= salut baieti
imi puteti zice si mie unde as putea sa gasesc un modulator fm cu rds in timisoara? stie cineva vreun magazin? chiar si la ciclop cred ca vei gasi...
sau prin metro/real/selgros daca ai acces pe net,cauta pe okazi.ro Buna, sunt Cosmin din Timisoara, fericitul posesor al unui Oltcit Club nascut in anul 1986. Eu am 20 ani si il am pe PIERRE (Oltcitul meu) de la 18 ani, asadar prima mea masina este Oltcit .
Ma bucur ca am dat peste acest forum si mi se pare o idee buna sa se poata discuta despre Oltcit, pentru unii o pasiune din cate vad.
Va salut pe toti si de acum sper sa fiu cat mai activ pe acest forum. salut!
nu stiu cum nu am vazut mesajul tau pana acum...

hai la intalnire, in fiecare duminica, orele 18:00, parcarea Billa (langa Spitalul Judetean).

de obicei suntem 1-6 oameni Sper sa pot ajunge duminica la 18:00 la intalnire macar sa facem cunostinta , voi face tot posibilul.
Dar ma intereseaza daca se tine sau nu intalnirea...
In rest, ce sa zic, va salut pe toti... salutare

se da sau nu olteanul ala visiniu pina la urma? teoretic e de vanzare inca...ultimul pret fiind 900euro.
De vazut, nu stiu daca se va putea vedea duminica (proprietarul a plecat din tara, sau pleaca din tara, si masina ramane in grija unui prieten de'a lui)

INTALNIRILE SE TIN IN FIECARE DIMINICA, ORELE 18:00, PARCAREA BILLA (langa Spitalul Judetean) multumesc de informatii o sa ii fac poze luni, detaliat....
acum sunt la salonta...si nu am cum ok.asteptam cu nerabdare detalii.
valib a scris:
INTALNIRILE SE TIN IN FIECARE DIMINICA, ORELE 18:00, PARCAREA BILLA (langa Spitalul Judetean)

chiar am fost duminica pe acolo cu olteanul alb ce-i expira azi revizia(asigurarea si rovinieta erau pina simbata) dar n-am citit inainte de intilniri poti sa vii si pe jos....ca doar nu mori sau cu iama nene... Salut!
Am uitat acum 2 saptamani sa va intreb cand e urmatoarea intalnire... sau e in fiecare duminica? in fiecare duminica, orele 18:00, parcarea Billa (langa Spitalul Judetean)

de parca nu as fi scris de vreo 10ori in ultimele pagini ok...uitati cum sta treaba...
Daca nu vine toata lumea la intalniri, eu refuz sa ma mai duc la meetinguri.
M-am saturat sa ma duc sa ma intalnesc doar cu 2-3 oameni in fiecare duminica, oameni cu care oricum ma intalnesc si in timpul saptamanii.

O sa comunic treaba asta duminica asta si baietilor care vin la meeting duminica asta, si daca de saptamana viitoare nu vine mai multa lume, cel putin eu o sa iau o pauza mare de tot cu meetingurile da aici ai dreptate inghtam 4 oameni de fiecare data uneori chiar 3...nu e corect...chiar nu se gaseste acolo o pauza de o ora cel putin... Eu as veni cu drag , dar nu e gata bestia inca In seara asta sunt la lucru de la ora 19 deci nu am cum sa vin , sorry:) a fost cam slabuta activitatea de data asta, am fost doar 4 oameni. pana la urma, intrebarea este daca se mai organizeaza sau nu intalniri ca am vazut ca s-a discutat posibilitatea de a se pune punct.
Radu.Dobromirescu a scris:da aici ai dreptate inghtam 4 oameni de fiecare data uneori chiar 3...nu e corect...chiar nu se gaseste acolo o pauza de o ora cel putin...

lasa ,ca vine vara. Sau haine mai groase , eventual vodka baieti, in seara asta se mai tine intalnirea? si daca da, la ce ora? pai se tine...aceeasi ora...acelasi loc...
go go go...
daca ploua, nu stiu cat de multi o sa fie... cine se aboneaza in duminica asta ? tu, highvoltage(mircea), jorj.l(george), pushtiu, probabil andrei, si cam atat

eu nu vin eu n'am fatza montata pe mashina nus'h daca sa vin sau nu .... nu se mai anunta nimeni ?? trebuia sa vii asa paule cum era eram f curios sa vad cum a iesit....eu am fost high volatage,jorj pushtiu..toti ne intrebam si asteptam sa vin paul...YNT eu plec acasa miercuri sau joi si asa ca vin pe data de 5 ...cred deci duminica asta ,ma sare randu...cand ne intalnim ciocnim si un ou.. Paste Fericit tuturor oltcitistilor...numai bine ne vedem la meeting.. n'am reusit sa pun centura de siguranta .... Salut, pana acum am mai reparat putin la masina + alte probleme, asa ca am adunat o singura prezenta la meetinguri . Sper ca dupa Paste sa ajung si eu mai des...
Va doresc un Paste fericit!!! salut baieti
din pacate am o veste proasta, cel putin pentru mine . cand am plecat de la timisoara spre casa, pe la teregova m-am suit pe un tir, sau el pe mine si m-am ales cu ceva tuning de calitate. aripa stanga e stramba toata, farul spart si spoilerul rupt, plus semiaripa si capota indoite. acum incerc sa gasesc un service bun si care sa se incadreze in cele 12 mil oferite de aigurare. daca nu, cred ca o sa iau banii care mi-i ofera si iar batai de cap. partea nasoala e ca trebuie sa plec la timisoara.
poze o sa pun cand reusesc sa fac rost de ele. toata treaba asta se rezolva din MAX 8mil...
ceva de genul a avut mircea (highvoltage), mutata toata fata inspre stanga vreo 20cm (cu lonjeroane indoite cu tot), deci toata fata mutilata.
suna-l pe mircea, si intreaba cat l-a costat si unde (parca 500ron tinichigiul, si 400ron vopsit toata masina la exterior) bre...cu putin noroc gasesti aripa,bara si capota sa le iei sh pana in 2 bulioane,iar restul pana la 10 iti vopsesti toata masina...nasol cand se intampla dinastea... ..sau ei banii..12 mil..si cauti alta masina,nelovita. am revenit si cu pozele, dar sunt facute seara.

daca as primi 12 mil as face avion din el dar cred ca in mana nu-mi dau aceeasi suna ca la service. azi sunt la work pana la ora 19 asa ca .... nu cred ca mai ajung la intalnire maai.. da ce se-ntampla.. toti incepeti sa va busiti masinile
bine vali n-o patit-o din vina lui.. era parcata masina.. da ceilalti ce scuza aveti.. mircea parca de vre-o 3 ori.. a lovit-o..(i-a testat rezistenta la impact din plin, cred ca asta era defapt scopul..)) marius iara.. asta iarna.. acum si tu pustiu.. mai.. voi am impresia c-ati cam luat carnetul pe branza..
ok.. in rest.. ce mai ziceti? ceva lume noua?! nu se anunta nimeni?!
eu va zic de pe-acum.. nu prea o sa am timp sa mai vin pe la intalniri pana pe la sfarsitul lui iunie.. doar daca vreti neaparat sa fiu prezent pt eventuale ocazii speciale.. (aveti datele mele de contact).. OK
duminica placuta.. sa ne vedem cu bine si fara evenimente neplacute Eu nu-s asa rau ca Vali, o sa vin la intalnire in fiecare duminica chiar daca nu e asa mare prezenta. Daca tot nu ne adunam multi de ce sa fim si mai putini?

Daca nu s-au facut teste la Ncap cu Oltcituri, facem noi, care-i problema? Daca sunt atatia soferi idioti, pana la urma nimereste unul in tine. Iar cu atata idiotenie in jur, mai nimereste cate-odata ceva si pe la tine , ultimul accident l-am avut din vina mea ca nu am acordat prioritate, iar cel dinainte a fost din vina taximetristului. Si ca sa iasa la socoteala cele 3 spuse de George, al treilea are deja 3 ani jumatate si era cu celalalt Oltcit
Cand am fost de Pasti acasa si pe mine era sa se urce un tir, noroc ca am avut unde sa ies de pe sosea, ca daca era sant o cam puneam de alta masina.

Scuze ca nu am mai apucat sa te sun pushtiule, dar nu am aflat de nici un service prin Severin mai calumea si intre timp am pierdut si numarul tau. Mi-l dai maine daca ajungi. ma bucur pt tine stai linistit mircea ca pana la urma am luat-o la timisoara sa vad ce rezolv aici. doar ca mai nou s-au ivit alte probleme. o sa vin azi la intalnire asa frumos aranjata, numai sa nu va speriati. deci ne vedem deseara ? Salutare la toti! De pe 12 o sa fiu si eu prin Timisoara. Mai tineti intalniri? As trage si eu o fuga. Sper numai sa nu muncesc Duminica la 18 salut
se fac intalnirile...cel putin teoretic
eu o sa vin duminica asta, 100%, caci vin in TM de vineri seara (am examen sambata)

o sa incerc sa anunt lumea sa vina la meeting...dar slabe sanse sa vina toata lumea la meeting... Pai in cazul asta ...am sa te sun cu permisiunea ta...asta in cazul in care sunt liber. Pt ca o sa trebuiasca sa-ti cer si niste indicatii pt a ajunge la meeting. Faza e ca nu stiu inca la ce hotel stau, poate se intampla sa fie in drumul unuia din voi sau cine stie....Maine aflu si scriu aici perfect
eu vin vineri dupa-masa inapoi in TM...si sunt cam disponibil aproape oricand

si daca nu de meeting...da macar vezi lambo doors live Ok. Ramane sa te sun cand ajung O sa stau la Hotel Apollo, str. Linistei nr.7. Maine dimineata plec....cand ma gandesc ca o sa stau 15 ore pe tren am reperat hotelul, aproape de calea aradului

daca iei taxiu de la gara, ti-as sugera sa iei macar de peste drum de gara, asta daca vrei sa iesi mai ieftin.
Daca te racoleaza un taximetrist chiar cum iesi din gara, o cam imbulinezi la tarif (triplu fata de normal).
Te iei frumos si treci strada, si vei gasi si pe acolo taxiuri la preturi mai normale.

sau daca ai chef de plimbat....cum iesi din gara, o iei la stanga...si la primul semafor faci stanga, dupa care tot inainte....si la a 3a pereche de semafoare faci stanga.... vali ..am un cadou ptr tine...cum facem sa ne intilnim?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 6 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum