Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Timis
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Baieti astazi nu vin la meeting..am examen marti si invat si asa pana acu nu prea m-am omorat ..dar vreau sa invat....promit ca ma revansez... mhai baieti, se numara cumva vreun lautar printre noi? ca mai nou ma bate un gand sa-mi iau una bucata orga si am gasit ceva mai ieftineaua... dar ma gandeam sa mi-o si incerce cineva . nu...din pacate/fericire...cam nimeni

de rock stiu....dar de lautarit nimeni

mai bine lasa orga...si fa-i un tuning la oltcit hai mai ca se canta rock si cu orgi.. ce naiba..
ca la noi se cauta mai lesne lautari asta e alta poveste..
mai bine zii Vali de la cat e concursul/ Logtuning maine...
no ai ca postez io.. daca voua va e lene..
deci este tuning show/ expo la Selgros in parcare maine e concursul de fapt azi duminica.. detalii aici: http://www.logtuning.ro/
haideti sa-l sustinem pe amicul nostru Paul (YNT)... ca o facut treaba buna.. baieti, ceva miscare in seara asta? mai vine careva? eu vin
in rest nu stiu nimic unde gasesc si eu sambata un spray cu vopsea? la ciclop mai e deschis? si duminica gasesti selgros / real. ciclopu' are site , poti afla programul de la ei baieti ziceti si mie daca stiti ceva magazine cu sonorizari auto, vreau sa-mi bag zgomot si in masina roshe CCD/MP3 player + 4difuri, minim..
sa studiez si eu piata.. ca am vazut pe net un model de difuri clarion.. destul de performante/ accesibile da mai greu pe la noi..
Paul, stiu ca ai trecut prin asta.. marturiseste.. www.reaudio.ro din timisoara cine vine la intilnire ? highvoltage 100%
jorj.l cica merge si el, dar slabe sperante faceti si voi o lista cu cei care vin... nu mai vine nimeni altcineva
de fapt nu mai merge nimeni altcineva sa facem lista.. ok, si cam de cate pagini sa fie lista asta.. )
mai eu in functie de cum imi organizez timpul/banii, sper sa ajung si la intalnire, ca deh e si aproape...

mersi vali, dar nu cred sa merg pe difurile alea.. firma e din oradea si n-am cum sa le aud.. ceva prin TM as prefera, daca stiti..
intre timp am dat de astia : http://www.carsystems.ro/ si am ochit cate ceva..
INTREBARE: ce parere aveti de difurile ovale as dori sa aud ceva opinii pro/ contra in afara de faptul ca-s ovale si avantajul" de castig de spatiu..
Ma refer la sound si calitatea acestuia. cei care vin....ce orar aveti? highvoltage nu are net...deci slabe sanse sa afli
jorj.l....mai bine lasa

a...stii cumva cind intentioneaza sa plece ? nup

uite nr de tel...poate il suni si vorbiti: 0740388857 poze de pe la un meeting, pe aici:

http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=191961#191961 Salut!
In aceasta vacanta am trecut si prin judetul Hunedoara, unde printre altele am gasit un om ce are de vanzare doua oltcituri:
-unul din 1983, piese frantuzesti
-unul din 1993, piese romanesti, ambele in stare de functionare. Omul sustine ca le da ieftin.
Daca sunteti interesati, iata numarul lui de telefon:
0726316683 mai vine cineva la intalnire?

duminica asta....orele 18:00, parcare Billa, langa spitalul judetean 3 oltcituri.... + un ford

misto de tot... Am avut un Prieten din Timisoara ( este decedat de anul trecut ) care avea un oltcit crem pe care scria Buda , pe usa laterala . L-a cunoscut cineva ? As vrea sa stiu daca mai exista ceva legat de oltcitul lui .
Marian Zborostean se numea . hmmm...
stiam un baiat care avea un oltcit(sau era a lu` taica'sau), pe care scria...Buda by Porche (da era scris pe hayon din cate stiu), era tot crem.
asta era anul trecut prin martie
de atunci nu am mai vazut oltcitul pe acolo, desi baiatul a spus ca vine la meeting, bla bla.

sa fie ala?
valib a scris:3 oltcituri.... + un ford

misto de tot...

incet,incet..apare "+" -ul a aparut de mult....opel vectra, ford focus nou, citroen c4 nou, si alte shit-uri... nou ...au fost cind le-au luat de la dealer...amu...nu mai sunt ..nou... Da omule , el este baiatul . Seara am vorbit cu el la telefon si a doua zi era declarat mort . Stiam ca trebuia sa ia legatura cu cei care va intalniti si aveti Oltcituri . Urma sa-si puna geamuri electrice , faruri Angeleyes si alde de astea . Avea el un mecanic de foarte mult timp care-i intretinea masina . Urma sa vina la mine cu baiatul lui atunci ...
Unul din Prieteni care rar gasesti a fost . Masina a fost a tatalui . Ne-am cunoscut cand administram amandoi un site prin 2003 la engleji . Pe atunci se casatorise cu o fata de prin alta localitate , cred ca din Ramnicu Valcea . Nu l-am vizitat niciodata de cand devenise tatic .
Poate reusesc sa fac o vizita sa-i vad baiatul si Buda de care era foarte mandru . nasoala treaba...

din cate am vazut, oltcitul a disparut din parcare. Sau s-a vandut...sau s-a mutat baiatul de acolo...
eu am vb de cateva ori cu baiatul, zicea ca vine la meeting, bla bla...dar nu a mai aparut niciodata Numarul de telefon care avea nu mai este valabil . Pe email lui are cine sa intre la el . Sotia lui nu stia numarul meu de telefon chiar daca ma stia si era mai mereu alaturi de el cand vorbeam la telefon sau pe messgr . Am aflat tarziu de tragedie si ea nu a mai tinut legatura cu nimeni din cei care-i stia prieteni de ai lui din alte localitati . daca te ajuta cu ceva...pot sa ii aflu nr de tel...sau sa dau de nevasta... O sa iti comunic adresa mamei lui . Nu locuia cu mama lui dupa ce s-a casatorit . De sotia lui nu am cum sa dau degraba . Nu stiu daca mai sta in Timisoara , probabil s-a mutat inapoi la parintii ei deoarece nu avea nici o ruda in Timisoara .

Asta era masina lui si baiatul ce a ramas fara tata ...
daca se poate afla ceva, o sa aflu....
stiu pe unde era oltcitul in fata blocului.... timisoaraaaa...vine caldura...meeting, ceva?
piese? combinatii? hai sa ne intalnim...sunt si eu nou p forum si as vrea sa ne cunoastem hai....
o sa vb cu highvoltage, sa vedem pe cand ne programam cu primul meeting pe anul asta vali, daca e weekendu asta o sa incerc sa ajung si eu, daca ramane ca si pana acum tot duminica mai pe seara ca o sa fiu plecat acasa in weekend. ne intalnim de sapt viitoare...tot asa...duminica, 18:00...parcare Billa (langa Spitalul Judetean)
sa vad ce fluturash fac...sa fac pt toti, sa impartim la unu, la altu...

ai reusit cu carbu? ca nu m-ai mai sunat.... Hello people! ><
ce mai ziceti..
ne dezmortim si noi unpic oltciturile pe la Billa azi?!
come on! lets do the meeting thing te-ai trezit si tu.... eu am fost duminica la 18:00 si am fumat o tigara si am plecat ca nu o venit nimeni n-am mai ajuns la meeting sapt. trecuta, pare rau, intervenise ceva (transport de piese mobilier de la interhome..)
vorbisem cu high voltage, era pe la billa si el, nu v-ati intalnit..?!

ba vali.. m-am trezit.. de vre-o 5 ore .., e vre-o problema?! Direct de la meeting...

Suntem doar 4 si cam bate vantul.
Saptamana viitoare speram sa fie mai faina vreamea si sa ne strangem mai multi

Sapt trecuta am fost de pe la 18:10 pana pe la si 20 si nu a ajuns nimeni in timpul asta. Sper sa ne intalnim sapt viitoare doru. salutare
cand este urmatoarea intalnire in timisoara?? in fiecare duminic, orele 18:00...parcare billa (langa spitalul judetean)
incercam sa ne gasim locuri inspre spital duminica asta (de pasti) nu ne intalnim.... duminica acuma vin si eu sapt astea 2 ce or trecut n-am putut sa aj stie si vali da acu in 26 vin si eu sper sa ajung si eu pe 6 la meeting eu din pacate ajung abia luni dupa-masa in timisoara, asa ca ramane pe saptamana viitoare din partea mea.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 7 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum