Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Arges
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Salut bastus Nu prea vad ARGESENI pe forum Ce faceti fratilor ati vindut toti oltciturile sau le-ati dat la remat si v-ati luat L-ORGAANE si acum va dati mari si mincati ceapa cu piine sa platiti ratele HAI BAIETI CA PICAM IN DIVIZIA B Salutare,
Postez si pe acest topic intrebarea pe care am pus-o ieri pe "Transmisie, Suspensie, Directie":

Poate cineva sa imi recomande in Pitesti (sau imprejurimi) un mecanic pentru reparatii la puntea spate si frane? Cand spun mecanic, nu ma refer neaparat la un profesionist, ci macar cineva care are experienta si scule.

Multumesc anticipat de raspuns. Salut.
Nu sunt din Pitesti dar am vazut un service, langa cladirea I.J. Jandarmi Arges, cred ca este Aleea Negoiul....(este si o universitate acolo). Erau mai multe olticuri in fata si banuiesc ca la reparat....da` sa nu ma injuri, ca nu stiu ce fel de mecanici sunt...doar am vazut atelierul... Multumesc Baltazar,
Cred ca stiu unde este.
Este atelierul-scoala al facultatii de automobile. Acolo am reglat directia si au facut-o ok.
Daca fac si reparatii la Oltcit, o sa pun pe forum sa afle si altii interesati.
Intre timp, daca mai stie cineva alta posibilitate ... Marius
0722279656 Multumesc Bastus.
Am vorbit deja cu Marius astazi. Craciun cu lumina, sanatate si intelepciune !

Ma gandeam ca ar fi foarte dragut daca ati reusi sa va strangeti inainte de 31 si sa faceti o poza de grup.
Cred ca ar fi tare frumos sa facem un calendar cu anul 2008 cu cele ai bune fotografii din anul 2007, un calendar care sa poata fi printat pe carton de fiecare in parte dupa un sablon cu o editare buna si placuta.

Daca ati facut fotografia, va rog sa o puneti pe imageshack la dimensiunea ei mare, adica cea mai buna calitate.

Cu drag si cu multa stima ! Cam de mult nu s-a mai vorbit pe acest topic Hai baieti sa facem activitate ceva intruniri Sa ne punem de acord
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum