Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

pentru admin sau moderatori de ce ?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
As vrea sa tiu si eu de ce mi-a fost sters postul din topicul Geaninei Reborb of YNA ?
Am fost cumva prea deplasat ? nu prea cred ............... Hai mai, iar incepem? Aceeasi poveste cu libertatea de exprimare.... Pana la urma un mesaj privat catre admin nu era mai indicat? Si rapunsul oare cand ar fii venit ... daca ar fii venit !!! Nu ai fost deplasat andreimorocos, dar hai sa pastram o oarecare coerenta si seriozitate in mesaje, cu atat mai mult cu cat sunt la rubrica Masina Mea. Pana si Geanina a cerut in ultimul mesaj pe care nu cred ca l-ai citit, sa "fiti cuminti" si sa nu mai scrieti "offtopic" pe acest topic care de fapt ii apartine.

Mesajul "exemplar" al lui Zephirus, a avut 2 replici pe masura:

Zephirus: Foaiiii verdiiiii bagdadiiii.... Ti-o mâncat în "miecanicu tăuuu"... Na !

andreimorocos: vrei sa faci si tuning ???????

tonim: tu ninge ???

a urmat apoi raspunsul lui Geanina:

Geanina: Observ că unii acumulează posturi. Adică, sunt offtopic. Adică... vorbesc aiurea

Ăsta e topicul meu, deci.... fiți cuminți

(Citatele de mai sus sunt de fapt mesajele integrale)

Asadar nu cred ca e cazul sa ne panicam daca se mai face putina curatenie.
Daca topicurile din rubrica" Masina mea" ar putea fii moderate de catre cel caruia ii apartine, ar fii ideal Ideal ar fi daca toata lumea ar respecta topicurile celorlalti. Doar ca nu traim intr-o lume ideala. andreimorocos: vrei sa faci si tuning ???????

asta nu cred ca a fost bateie de joc sau vreo insulta
dar ma rog asta este nu cred ca m-amn bagat ca musca in lapte pana acum in vreun topic cum fac altii stiti voi cine si nu se mai iau masuri Andrei, tu poți să scrii ce vrei, pentru că nu ești offtopic. Ce am scris eu referitor la offtopic se adresa altcuiva
Mulțumesc adminului pentru promptitudinea cu care a făcut "curat" apropo de curatenie..chiar sunt necesare 2 topice despre noutati auto?
stiri auto nu se poate lipi la modele noi de masini? sau invers..
adrian-ar a scris:apropo de curatenie..chiar sunt necesare 2 topice despre noutati auto?
Cel care doreste sa deschida un nou topic, ar trebui sa vada intii daca mai exista unul cu acelasi subiect dar, cum acest lucru NU se intimpla............... ...tocmai de aceia ar trebuii ca moderatorii sa intre in actiune..
adrian-ar a scris:...tocmai de aceia ar trebuii ca moderatorii sa intre in actiune..
Oare ce e mai usor de facut Adminul sa caute zi de zi topice duble, triple etc sau cel in cauza sa dea o "cautare" pt a se edifica asupra unui subiect amu nu vreu sa imi pun lumea-n cap...dar moderatorii nu sunt mina dreapta a admin ?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum