Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Prahova
Pagina 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Prahova. o ce onoare. O sa fiu primul care scriu din Ploiesti&Prahova.

Salutare si va astept si pe voi noi te ashteptam la o intalnire prezint scuzele mele pentru lipsa de la intalniri si explicatia tocmai am scris-o la subiectul cu burdufele de saviem (ca acolo m-a intrebat pupa de ce nu vin)

sambata asta 11 decembrie vin la Ploiesti. Las vineri seara masina la service sa se raceasca pentru reglat colbutori si alte maruntisuri. Sambata o iau si hai sa ne vedem la o intalnire.
Duminica nu pot ca tai porcul. Nashpa - duminica aveau de gand baietii sa ne intalnim , eu intru in curatenie generala si nu shtiu sigur daca pot sa vin, ma vor suna duminica dimineatza sa aflu si eu pana atunci ce se intampla asta este.
Daca totusi se intampla ceva sambata, internet am pana vineri la ora 17 iar la Ploiesti ma gasiti de vineri de pe la ora 20 le tel 536.240. Sau mereu mobilul care l-am dat pe site si e si la profil Bine k v-am gasit,noroc ca m-am intalnit cu Robert ca altfel nu dedeam de forumul asta,poate ne intalnim week-end-ul asta,faza naspa e ca eu sunt doar in week-end in Ploiesti in rest sunt in Bucuresti-facultatea:(( Oameni buni ce ziceti ne intalnim week-endul asta,mai precis duminica asta?,sa fie prima intalnire din 2005 si eu fara olteanca:((
Ce ziceti la bar la 3 e bine? O intalnire ceva?
Nu ne-am mai vazut din anii `47,ce ati murit?
Hai cand ne intalnim? si unde?
P.S:vin pe jos:(( Adevarul e ca ne-am vazut cam de multicel.
Ramane pentru duminica cred,mai vedem pana atunci,sper sa se mentina vremea asta.
Am observat ca ai reusit sa faci actele cu aia,a avut efect biletul meu? in principiu pe duminica la 3 la bar

Boby hai cu berea Saluatare..
Baieti..facem duminica o reuniune?-la 3 la bar..? Eu cel putin nu cred ca pot,daca e vorbim la telefon. despre ce bar e vorba?! as vrea si eu sa intru in club!!!!! Pai este vorba de cladirea BAU MEISTER din vest...o cladire alb cu albastru..si acolo este o terasa...dar in week-end-ul asta nu stiu....ne-am intalnit week-end-ul trecut... Noi te asteptam,ramane de vazut cand ne mai vedem.Vin sarbatorile acum,sarbatoriti ,etc fratilor!NASHPA! Nu pt voi ci pt mine! mi-sa infundat un capilar a facu presiune mare in baie si acu sunt cu ea pe butuci! mi-ar fii facut mare placere sa va cunosc dar...! cand va mai intalniti? eu s-ar putea sa vin cu o alta masina !!O ACCEPTATI? ! am incep un proiect de reparatii acpitale cu ea! va salut!!! Seby..cum naiba se face ca ai ajuns si tu pe aici..cam tarziu...Acum nasol cu masina..aflasem..te acceptam si cu felicia sau cu dacia..numai sa vii...hai bafta si ne vdm la intalnire...poate dam o liniutza...sa te vad ce stii
BoogY a scris:Seby..cum naiba se face ca ai ajuns si tu pe aici..cam tarziu...Acum nasol cu masina..aflasem..te acceptam si cu felicia sau cu dacia..numai sa vii...hai bafta si ne ---mirc--- la intalnire...poate dam o liniutza...sa te vad ce stii

ERE? ai vb cu varmiu? asta e noua masinutza albastra care ai luat-o? Dea`..am vb cu vartu`..vb cu el in fiecare zi:d...nasol cu presiunea asta..unii au prea putina,altii prea multa...
In orice caz e nasol...si ce draq ii mai faci acum?
Hai k poate vb in bucale la o bere....sau vii la intalnire...duminica viitoare...cred.Bafta! hm! pai tu vrei sa facem o linie?? cu motor comprimat si 12trs fii serios! mai bine dam o bere !
o duc la mecanic, ii da mototul jos! am de lucrat la cutia de viteze, la ulei, sa ii schimbe bendix-ul !!! dupa care o vopsesc si o fac boboc ! sa vezi ce modificari am facut in interior...! hai ca mai vb! dc intri pe mirc, intra pe #oltcit si ma gasesti acolo cu supernrg!! Ba..fara lipsa de modestie...RUPE...oricum la cati km are a ta..e noua draq...ce te-o fi pus sa pui aditiv..nush.
Vb pe mirc.. Bre..a venit vara...coateti copaile la soare...duminica la ora 3 la bar...
VRUM VRUM VRUMMM
Sper sa nu-mi pice toba... salut! cred ca vin duminica! am vazut masina! dc merge dupa cum arata,... atunci e bomba! varmiu vine?vb cu el!papa Haideti la intalnire!!!!!
Nu ne-am mai vazut de mult.propun sa ne intalnim duminica 3 iulie la bar acolo pe la ora 12 ce ziceti? boggy! am vazut ca ai dat comanda de brelocuri de oltcit! vezi si tu cum se pot plati si cum pot intra in posesia lor! dc e poti sa pui tu bani si pt mine si sa le iei tu pe toate? iti dau eu banii porma! ma gandesc ca tu ai mai mult contact cu subiectul decat mine!

ce iti mai face piciorul? Heiiiiiiiiiii trezirea

Hai baietii facem duminica pe 16 (parca) aprilie o intalnire la baumaister salut.unde este locul de intanlire mai exact,sa stiu si eu;din pacate eu stau mai mult prin bucuresti dar daca am ocazia vin si in ploiesti la intanliri Oameni buni,a venit vara e cald si frumos afara! Haideti punem de o intalnire intr-un week-end? Ca nu ne-am mai vazut de mult timp! daca e sambata sau duminica poate vin si eu...doar ca o sa am numar de bucuresti...sau...sa vad...poate fac olteanu de prahova Propun duminica 21 Mai. Locul de intalnire ramane tot acolo? Veniti cu propuneri... Io propun sa bem o bere Bem o bere...dar unde si cand? Haideti duminca la Baumeister acolo. Pai tot acolo si la ora 15 ...e bine EU sunt de acord...la 15 vin acolo! Locul de intalnire va fi in vest pe soseua vestului intre lamaita si intersectia cu Biserica Inaltarea Domnului.Este o cladire alb-albastra(Baumeister) in fata o terasa cu mese de plastic.Acolo ne intalnim... Astazi la ora 15 ne intalnim la Baumeister la terasa! Haideti oameni adunareaaaaa!!! Alooo ..Ploiesti-ul doarme ? Vine cineva pe transalpina au ba ? eu asa ma gandeam Salutare!
Bre in principiu eu vin dar nu stiu daca masina este pregatita pentru asa ceva.Am probleme cu aprinderea ceva,are zvacniri si nu-i dau de cap:(.Oricum daca e sa ajung ne vedem cam pe 27 pe acolo.
In Ploiesti nimic week-end-ul asta? Ceva duminica? Wk-ul asta sunt la Fagaras la o nunta, deci nu pot sa incurc... Boogy ai luat vacanta ? hai poate ii dam de cap pana la urma Sunt Ionut de ceva luni am si io un oltcit care mi-a cam intrat la suflet dar nu ma prea pricep la masini as vrea niste pareri de ce si cum ii pot face. Ma primiti si pe mine?
WrAitH a scris:Sunt Ionut de ceva luni ...

Si inainte sa fii Ionut.. cine erai?

In alta ordine de idei.. BINE AI VENIT! merci mult.
cand aveti the next meeting?

... si unde pot gasi in ploiesti un service sau oameni care sa nu-si bata joc (mai mult sa strice decat sa repare)? Salut!,
Iti pot da cu incredere nr de tel al mecanicului meu.Tipul lucreaza ff bine si curat nu-si bate joc de masini.Si nici scump nu este. Salutare - hai mai baieti ... nu mai bem si noi o bere impreuna ?
BoogY a scris:Salut!,
Iti pot da cu incredere nr de tel al mecanicului meu.Tipul lucreaza ff bine si curat nu-si bate joc de masini.Si nici scump nu este.

da BoogY, chiar te rog si merci mult!
daniel.opr a scris:Salutare - hai mai baieti ... nu mai bem si noi o bere impreuna ?

Sal'tare neică!
Aj vrea să jtiu și io une să bea beri dă olcitari în oraju ăsta...JI CÎND? Ultima oara a fost la mine in fata blocului si nu s-a baut bere ci cola - oricum sunteti cu totii invitati si data viitoare Si nu ne spui si noua unde e blocu' tau si cand bem cola ?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Următoare
Pagina 1 din 49
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum