Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Prahova
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 47, 48, 49

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
da:> Bre, teoretic da. Practic, astia zic ca maine mai toata ziua ploua.... Dar vedem maine ce si cum, eventual vorbim la telefon salutare baieti! o intalnire , ceva, sambata asta daca tine vremea cu noi? acum ca am bx-ul pe roti cred ca as putea veni si eu,poate vine si romica daca terminam mestereala la masina lui Eu nu pot sa vin, in nici un weekend pana prin august lasa ma ca oricum cred ca pana prin august nu mai facem nicio intalnire salutari la toata lumea! haideti la o intalnire , sambata :> de vorbit am vorbit cu nea romica si cu jimmy

p.s. nea romica merge vitezometrul ? nu l-a pus,si cred ca nu-l pune deocamdata,incercam sa reglam viteazometrul de pe masina intai
cred ca sambata as reusi sa ma bag si eu cu bx-ul din dotare se stieeeeeeee La sfarsit de saptamana tragem o dubla in parcare la billa? Tragem! Duminica, pe la pranz? sunt plecat din oras dupa 23pana pe 27 octombrie Cum pleci tu awm-ule fix cand nu trebuie )
Ca de obicei sambata seara la 8? asa ramane! din cauza caniculei de afara amanam pana la vremuri mai frumoase da? SE STIEEEEE LA BEIETI.... frumos in weekend ,dar am botez sambata ,duminica merge o intalnire ? poate pe seara asa,daca ma intorc la timp din drumetii SE STIEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! Deci , ramane stabilit pt maine seara?? sa decida majoritatea Salutare baieti! Daca tot tine vremea asta frumoasa cu noi, o punem de o ultima intalnire pe anul asta, maine seara??
Ar fi o idee , are cineva parghia de actionare clapeta aer cald aeroterma ,cea din compartimentrul motor ,de inchide si deschide ?(bucata deplastic ma intereseaza de e clipsata pe aeroterma ) Baga poza , poate am eu ...
As veni la intanlire, de ce nu ?:p Si deci, ramane pe la un 7.30-8 ? cam da! gata si pe anul asta cu intalnirile ca sa zic asa,astept cu mare interes prima intalnire de anul ce sta sa vina. poate ne strangem si noi din mai multe orase ar fi ceva sa putem realiza asta salutare la toata lumea,mai misca careva ceva pe aici? Ca pestele pe uscat ! Acum ca a venit caldura poate ne intalnim si noi ,sa aratam lumii ca inca mai sunt oltcituri Poate va strang la mine intr-un weekend sa avansez si eu cu lucrarile la a mea pana atunci poate o punem la billa sau poate in alta parte,ca parcari mai sunt pai sariti cu propunerile N-am mai intrat pe-aici de ceva timp, dar parca mi-e dor de o intalnire Oltcit 2015. ......trebuie! Gata, s-a dus, a murit...

Dar undeva în Drumul Taberei...

Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 
DanSlotea a scris:Gata, s-a dus, a murit...

Dar undeva în Drumul Taberei...

Click pentru a vedea imaginea in marime naturala 
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Pagina 49 din 49
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum