Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dolj
Pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din judetul Dolj. ce facem fratzilor? ne lipim la un club sau..ce dreaq..after all, craiova e orashu' oltciturilor! poate mai organizam shi ceva asha..pt noi..din cand in cand! just 4 fun! Dupa cate vad eu pe forumul asta sunt mai multi bucuresteni decat craioveni asa ca...........

Dar despre cluburile din CRAIOVA nu stii nimic? MIDNIGHT RACERS Club - Craiova

Despre noi

In primul rand suntem un grup de prieteni. Toti avem ca pasiune comuna masinile, cursele de masini, tuningul si tot ce ar putea tine de de o competitie intre masini, piloti de curse etc. Asa a aparut ideea formarii unui club si dupa ceva timp a si aparut.
Noi avem ca obiectiv de viitor organizarea de curse automobilistice(curse de acceleratie, Slalom paralel, VTM-uri, curse de indemanare si chiar Raliuri), evenimente din domeniul auto(tuning show, intalniri, schimburi de experienta etc.) si participarea la evenimente similare organizate de alte cluburi, asociatii sportive.

Conditii generale de inscriere in Clubul Midnight Racers - Craiova :
- sa aiba masina & carnet;
- sa fie pasionat de cursele de masini, de tuning, de mecanica, etc.
- sa nu fi condus masina in stare de ebrietate, sau sa fi avut accidente rutiere grave, cu victime, de care sa fi fost gasit vinovat;
- sa fie din zona Oltenia(jud. Dolj, Olt, Gorj, Mehedinti, Valcea);

Persoana contact Midnight Racers Club - Craiova - Chirca Andi (Bubu) - 0745 295300 sau bubu_021@clubafaceri.ro
Alexe Dan (AXEL) - 0722 431656
Lucian Bozdog (WBG) - 0746 124077

Ce legatura are asta cu OLTCITurile ? pai in craiova nu poti sa te referi la masini fara sa ai in vedere si oltciturile. eu insumi am avut oltcit pana acum cateva luni( Asta a fost Oltcitul meu si alte poze gasiti AICI ) si este posibil sa imi mai iau unul pentru ca merita si e singura masina romaneasca care nu te lasa cand ti-e lumea mai draga, care seamana cel mai mult cu o masina normala( mai putin la consum).

asa ca daca doriti sa faceti parte dintr-un grup si sunteti oameni de gasca, puteti sa ne contactati si ne intalnim la un cico si discutam despre masini & curse si cine stie, poate se naste si in voi microbul curselor.
Bubu_021 a scris:Asta a fost Oltcitul meu

aha, deci l-ai dat... deci nu te mai intreb cum ai facut rost de permis de parcare in fata la universitate ca are proprietar nou. mi s-a parut ca-l aud plangand dupa tine insa Pai cel mai bine spune-ne si noua cand avetzi o intalnire intre membrii si venim si noi... sa vedem despre ce e vorba Haideti mah sa ne lipi, la un club ca e plin de oltcituri aproape in fiecare seara pe Carol si se intrek cel mai mistho e unu rosu shi cu unu verde hai ne lipim la un club sau ce fakem Da dar majoritatea sunt cluburi auto -- nu e unu special de oltcitisti!
Bubu_021 a scris:MIDNIGHT RACERS Club - Craiova

Asta a fost Oltcitul meu[/url] si alte poze gasiti AICI )

imi place de suzi! cam cat ai dat pe ea? ziceti???ce club???ce sa facem?unde sa mergem?
vreau idei si ma implic eu sa-l fac!
Buna!

Ideea ar fi sa va intalniti si voi, pasionatii de Oltcit din Crajova(Dolj) la intalniri saptamanale, sau stabilite la anumite date periodice.
Clubul presupune implicarea tuturor pasionatilor de Oltcit, de pe forum, si din afara acestuia, pentru a va mai cunoaste, pentru a impartasi unele probleme si solutii la aceste probleme, pentru a va ajuta la nevoie.
Ati putea sa participati impreuna la anumite evenimente, sa organizati anumite evenimente, sau doar sa fiti solidari cu posesorii pasionati de Oltcit. Eu sunt de parere ca un club special pt OLTCIT e binevenit mai ales in CRAIOVA! ca sunt prea multe /.......

Nu ar stica nici o intalnire! Stabiliti o data si poate iese ceva!!!!!!! pai shi o comitem sau nu? ne facem club de oltcitari? nu shtiu exact cam care sunt demersurile, da' am putea sa stabilim o data la care sa ne intalnim, nu? sa organizam eventual shi nishte evenimente SPECIAL pt oltcit, numai cu oltcitari! amatori cre'ca ar fi..pana la urma, e craiova, patria lor, nu? Macar o intalnire sa vedem daca punem ceva la cale sau nu!

Stabilim o data care sa convina.........si daca tot se apropie luna octombrie eu zic pe 1.10.2005

Cine se aboneaza???????? io sunt pentru! sa fie la aeroport? sau e conflictu' cu militzia prea recent? io cam bag de seama ca nu prea citeshte nimeni topicu' asta sau il citeshte din an in pashti! chiar mi-ar placea sa ne intalnim shi noi oltcitarii pe undeva, sa vedem care ce a mai moroit pe la mashina, sa facem o linie eventual, schimb de piese shi ce mai are omu nevoie etc.! chiar e greu asha sa ne organizam shi noi intr-un fel? haidetzi sa stabilim shi noi o data, ceva..cre'ca inceputu e greu, dupa aia o sa mearga mai bine! o comitem 'au ba? bre, mie unul mi-e si rusine cu ce am facut pe la masina. ieri seara am iesit pentru prima data de multa vreme pe jos prin spatele blocului si-am vazut in 100 de metri vreo 3 oltcite lustruite, vopsite, etc. care esti mah vecin cu mine ca punem de intalnire in parcare ? in plus mi-e si frica de voi, ca ma convingeti sa bag ma apuc de facut modificari si ma lefteresc mai rau decat sunt. shi totushi..stai linishtit ca dintre alea tunate nu cred sa vina prea multe..shi oricum nu ai de ce sa-tzi fie rushine, e mashina ta! a mea de ex e kiar standard shi imi place chiar shi asha..deci? ...deci io vin daca ma nimereste data si ora. mi-e insa ca mai mult de 2-3 oameni de pe forumul asta nu strangi. pe 20 oct. sa zicem la ora 20:00 ar fi bine? habar n-am. cel mai devreme as putea sa-ti spun pe 19. work+school+other activities = one tired sonty. unde mergem? pai io shtiu? eu zic sa ne intalnim la aeroport, ca nu mai e nimeni acolo, o sa fim doar noi..acuma..zii shi tu! cum tzi-ar conveni..dc nu..la un bar, ceva.. pai una la mana: mi-e c-o sa fim doar noi doi, iar la aeroport cu mine mergi degeaba, ma mai chinui si sa urc dealul ) pai am impresia ca numai noi 2 ne uitam pe topicu asta.. nashpa..da' cine shtie? poate-poate se mai lipesc catziva.. Ma bag si eu... Asa vom fii 3. Priviti partea buna a lucrurilor : ne-am inmultit cu 50%. Si... cine stie?... cand ajung prin ro, vin si eu aeroport Sar si io nelipsit....pe 20 la aeroport !!!!!
k
Abia astept
dar o sa vin cu un sofer ca mie mi-au luat carnetuuuuu...bulangii! Deci cum ramane?
Pe 20 la ora 20.00? Dar unde? La aeroport? pare-mi-se ca strigatu' nostru disperat de oltcitari inraitzi a inceput sa prinda ecou in inimile brave ale co-infocatzilor! pai e bine! oricum io o sa mai vin cu catziva prieteni, tot cu oltcitare! shi cred ca inceputul e greu! dupa aceea o sa ne mai inmultzim sigur! deci: pe 20, la ora 20:00, la aeroport; dc mai avetzi prieteni oltcitari, sunt binevenitzi! la aeroport unde? pe unde?
io o sa ma duc pana pe la metro in jur de 7 si poate opresc si pe la voi... La aeroport atunci.......ajung si eu!
Ne gasim noi pe acolo..
Spre fabrica de avioane nu?!
Salutare! Am o intrebare si sper sa gasesc raspuns aici. La voi la acsa capul de planetara costa in jur de 1.40o.ooo.Aveti idee de ce firma e facut?
In Slatina am gasit britman la 130 si metelli la 170. nu ma pricep ca ale mele sunt varza si nici nu m-a interesat bine bah ticaloshilor! ma lasaratzi sa ashtept in frig..nu veni nimeniu afara de sonty! ntzz-ntzz! bine ca o facuram shi pe asta! mare treaba facuram! eu imi cer scuze in mod oficial dar aseara am bulit distributia la oltcit si nu am putut sa vin.
Mi-a pus capac masina asta .... cand ai mai mare nevoie de ea atunci se duce! Si eu imi cer scuze. As putea sa spun ca mie mi "s-au dus" toate bujiile, dar atunci as fi un mincinos fara pereche. Exista o explicatie mai simpla. AM UITAT! Fac cinste cu o bere data viitoare !!!!!!!!!!! booon, atuncea care-a fost ala care-a venit pana-n dreptul nostru dupa care a facut stanga-mprejur si a plecat cu luminile aprinzandu-se si stingandu-se in functie de gropile luate? N-am fost eu ala.... desi mi-ar place sa am discoteca (joc de lumini), sa vad ce fac aia din fata noaptea...cand, uite hopul, nu e lumina... Tare distractiv ar fi.... eh..acu am comis-o, am comis-o!hai sa vedem macar dc pt data viit. ne organizam mai bine! de data asta, alegetzi voi o data! poate asha ne sincronizam mai bine! Hai sa stabilim in felul urmator. Pe 26.10 la ora 20.00 e bine Astept sa propuneti voi locul intalnirii. Sau, daca nu cititi in timp util, propuneti data, ora si locul si de data asta voi veni sigur(cu conditia sa nu apara ceva neprevazut) Treaba e ca TREBUIE sa ne organizam cumva Pe 26 ......propun un loc daca suntetzi de acord...
In fata la SIF Oltenia ca la aeroport e cam departe
... pe 26 atunci; vin shi la SIF, insa ash prefera aeroportu', fiind mai retras. acum, cum zicetzi shi voi. Retras!!!! Dar ce vrei sa faci? trafic de droguri ??!!!!
Atunci ramane pe 26 la 20.00 in fata la sif? Voi fi acolo! V-am auzit ......
Va astept.....si iau si niste droguri din pacate de data asta io o sa fiu acasa tragand pe nas... niste muci si dand cu antivirusi... Mai sunt 40 minute pana la MAREA INTALNIRE! Cei care vor absenta, vor regreta toata viata ca nu au luat parte la infiintarea clubului Oltcit-arilor in jud. Dolj. lol
va fi fum mult mult fum

ce tot vorbesc eu aici?
daca vom fi mai mult de 3 e super fain.....

Vreau si eu adresa unui MESERIAS in Olticuri(motor, directie, caroserie). Pls. Sabotaj!!!!! Ticalosenie!!! Mistreku-le scorul este de 1-1 ?! Sau nu asa ai vrut? Hai ca pe Sonty il iert, ca si-a anuntat absenta, dar tu? Sau si tu ai uitat?!
Urmatoarea intalnire (dar de preferat sa fim mai mult de 2 persoane)?!
Vreau data, oara si locul,
Acum propuneti voi ca eu nu mai propun. Asta ee.............. Pe data viitoare......
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Următoare
Pagina 1 din 14
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum