Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dolj
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
duminica dupa vtm si dupa premierea la acr ajung si eu pe aeroport..poate mai e interesat vreunu dintre voi sa participe la vtm pai e iar vtm?
daca e asa ne intalnim acolo ...

si mergem pe aeroport...
lancer a scris:pai e iar vtm?
daca e asa ne intalnim acolo ...

si mergem pe aeroport...

da e vtm la ghercesti.pe mine ma gasiti la start ) pai ne cedem acolo
la ce ora incepe? Fratilor, v-ati intalnit pe 29 mai? eu unu am avut ceva probleme + ca nu am stiut o chestie importanta pe care nu a fost stabilita ..ORA ... Deceneu era la tara ... atat stiu ..in rest daca stie cineva mai multe ... daca nu data viitoare ... Cine vine maine pe aeropooooooooooooooooooort??? 20:30 - 21:00

...2 oltcite, daca mai vine cineva ne vedem acolo!! Hai sa ne intalnim in alta locatie, si dupa puteti merge pe aeroport... pe ce data daca e pe 14 ma bag si eu ...sper sa imi recuperez masina pana la ora aia si am mai marcat si azi ... o mica intalnire ... eu, bobocu si ultrasud ... deci trei ... poate pe viitor reusim sa ne strangem mai multi ... Fain asa, la mine unul a devenit o obisnuita si`mi face placere...se mai baga cineva de prin craiova sau prin apropierea craiovei????....cat mai multi cu atat mai bine...haideti, mici, mari, batrani, tineri...care mai doreste care mai pofteste...este freeeeeee!!!! In pricipiu vin si eu.
Ar trebui sa scriem aici cu ceva timp inainte, locatia si ora. Ziceti si voi o locate...o parcare mai libera de preferat.
Ramane tot pentru joi dupa amiaza? In principiu eu pot ajunge joi, dar numai dupa 18.00. pai atunci e bine .. ne vedeeeeeeeeemmm joiiiiii .... ne vedem joiiiiiiiiiiii ... ... stiti melodia nu ...)

ok dupa 18 ... poate ne facem 4 .. mai ramane sa vedem unde In parcare laaaaaa....nu va zic.

Ziceti si voi...si mai repede ca trebuie sa anunt pe cineva mai din timp. Deci ne intalnim in seara asta al 18.30?
Unde?
Scroogie a scris:Deci ne intalnim in seara asta al 18.30?
Unde?

Mie imi convine in parcarea de langa mec (de pe AI Cuza, unde e contructia aia in lucru)...daca nu are nimeni alta alegere. E bine acolo...numai sa gasim locuri. Nu cred ca ar trebui sa fie vreo problema. uite ca am uitat sa postez .. de fapt nici nu prea am avut timp ... joi dupa intalnire am avut ceva treaba ... vineri la fel ...sambata a fost ziua mea deci invitai bla..bla ... azi la fel .. oricum in mare inca o intalnire care a atins totusi recordul .. am fost 5 proprietari de oltence ... 4 cu oltcitul ... si al 5-lea fara dar poate vine data viitoare cu ...poate reusim sa ne adunam mai multi ...oricum suntem cam pe ultima suta de metri cu intalnirile din cauza vremii unii or sa le bage la hibernare

oricum a fost frumos ...frig dar frumos ... chiar daca am ajuns cu ceva intarziere

scuzati claritatea pozelor dar deh poze facute cu mobilul

A fost frumos, poate data viitoare vedem 5...sau 6...sau 10 oltence.

A fost ziua ta si nu ai zis nimic??!?!?!! ...trebuie sa beeem..joi la intalnire... LA MULTI ANI!!!!

Am si eu ceva poze dar trebuie sa le iau de pe tel. stiu ... bem noi ceva ... joi ... un suc ... stiu ca ai facut si tu dar daca stiam ca ies asa faceam mai multe poze au iesit totusi bine ... la ce lumina era acolo si la ce blit n-am ... ... la multi ani , la multi ani , asa ca de la un scorpion la altul Joi acelasi loc, aceiasi ora?...haideti sa stabilim mai din timp sa stie lumea cum isi planifica agenda.

Cine`i pentru?

Cine nu e pentru...sa vina cu sugestii.

Sper sa fim cel putin 5.... eii am si uitat sa postez ...a trecut si intalnirea asta ..pana la urm,a nu am fost 5 dar am fost 4 ... bun si asa ... asteptam pozele A fost o intalnire scurta (pentru mine, pentru ca am intarziat).

A fost destul de frig... Nu stiu daca o sa mai vin cu olteanca mea la intalniri, dar pot sa fiu prezent fara ea

Poze (dimensiuni reduse - daca dati click pe ele vor avea rezolutia 1600 x 1067; originalele sunt mult mai mari):

nice ... bre dar daca vreodata vrei sa vinzi vreo masina sa nu ii faci poze cu aparatul ala ... scoate toate defectele ...) cruda realitate ... daca ma uita la a mea se vad pana si urmele de paf antrenate de condensul de dimineata ...

glumeam oricum ...super aparatul de fotografiat ... scoate bine bine

multam de poze Cu placere!

Stai calm... nu conteaza cata rugina au sau cat praf, eu tot le indragesc

De fapt eu indragesc orice masina... e in sange.

A... si mai e ceva... mai exista si estetica uratului. In cazul de fata pentru masinile foarte vechi, e mai bine sa ai masini cu praf pe ele decat extrem de curate dar pline de rugina si zgarieturi.

Anyway, sa imi dati telefon cand va mai intalniti, cu o zi inainte, ca sa stiu. ok Multumim pentru pozeee!!! nimic nou pe aici ? cand se mai face o intalnire intre oltence? ca-mi pierd pasiunea pentru ele... cum sa iti pierzi bre pasiunea ...aia nu se pierde ...poate creste ..

in alta ordine de idei nu stiu vedem ... sa ne hotaram mai intai ... si asa la ultimele intalniri mai mult de 4-5 nu ne-am strans niciodata ... vedem sa rezolv "fulgerul carpatin" si ma bag si eu la intrunire..

frana pe stanga e cam singura ramasa care-mi pune "bete-n roate"

da ii dau eu de cap si aleia Mihai Radu,niste imagini cu masina ta nu ai?
Multumesc. deceneu gasesti pe 4 tuning .. Multumesc! http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=2473706&d=1340273687

si din cate stiu deja o sa participe si dre cu bestia lui ..deci cel putin un reprezentant avem ... vedem daca mai apar si altii pe parcurs O sa vin si eu, poate facem o sedinta foto dupa ce admiram bolizii de la show, mai stam de vorba, una-alta... poate vin mai multi cu oltcit-urile ... poate frumos ar fi sa le asezam unul langa altul in parcare ...cat timp admiram bolizii si ne urla basii in cap ) nu stiu ce sa zic de asezarea asta..una langa alta..

poate plec cu masina zgariata, busita etc.. ....

hai sa vedem cum urcam poze aici

http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=2477592&d=1340633285
http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=2477593&d=1340633285
http://forum.4tuning.ro/attachment.php?attachmentid=2477594&d=1340633285

nu este inca in varianta finala...mai am de vopsit jenti, schimbat chederele la geamurile spate...si diverse bibileli....

sper sa nu se supere lumea de likurile de mai sus..

in alta ordine de idei aici cum pot sa urc poze direct?[/img] bai baieti si fete...fiind maine ziua ce mare....daca tot ne strangem toti ..nu facem pe urma la after party o mica intrunire numa` pt noi? unii ziceau ca ajung duminica ... nu stiu sa vedem eu sunt dispus la un after party ..doar ca la admirat plastice moderne si tinichele frumoase o sa vin insotit ..de taicameo ...si in plus nu stiu sa vedem astept un tel de la o tipa mai baietoasa asa cu un oltcit rosu ... geamuri ionizate, praguri finute ... intr-un cuvant masina frumusica dar dezamagita ca are motor de special, un trancanit pe puntea spate + ca nu ii merge aerul rece cica (mai ca imi statea pe limba sa o intreb daca e fierbinte din cauza aia) .. , tipa care m-a luat la intrebari acum vreo 2 zile pe strada referitor la oltcit cica daca ar fi sa il vand cu cat l-as vinde
lancer a scris:unii ziceau ca ajung duminica ... nu stiu sa vedem eu sunt dispus la un after party ..doar ca la admirat plastice moderne si tinichele frumoase o sa vin insotit ..de taicameo ...si in plus nu stiu sa vedem astept un tel de la o tipa mai baietoasa asa cu un oltcit rosu ... geamuri ionizate, praguri finute ... intr-un cuvant masina frumusica dar dezamagita ca are motor de special, un trancanit pe puntea spate + ca nu ii merge aerul rece cica (mai ca imi statea pe limba sa o intreb daca e fierbinte din cauza aia) .. , tipa care m-a luat la intrebari acum vreo 2 zile pe strada referitor la oltcit cica daca ar fi sa il vand cu cat l-as vinde

Nu-o rata lancer ,e perechea potrivita! sincer daca era un pic mai buna era perechea potrivita ... dar din pacate nu ma prea atrage ...dar si asa e totusi lipsa de pasionati prin craiova ...asa ca macar sa ne cunoasteam cat de cat deeeeeci.... eu maine vin la EXPO-TUNING-SHOW

cine vrea sa vina cu mine sa ma anunte.oricum o sa vin dupa 5 aproximativ.

ce e sigur ....e ca vin duminica cu LRD-ul ....asa ca daca maine nu ne strangem ce si ce, poate reusim duminca eu azi (si vezi ca era trecut de 12 cand ai scriz mesajul deci azi era si la tine ) o sa ma duc mai de dimineata -pranz asa ca oricum trebuie sa fac un shoping prin zona ... oricum daca e vin si duminica ne auzim la un tel + ca duminica parca zicea ca vine si bobocu ...deci am fi vreo 4 cam ca de obicei asa a fost frumos ... mi-a parut rau ca nu am stat cu voi mai mult la suc/bere ... poate o mai repetam si alta data ... ca prea se uitau aia prin oras dupa noi ca dupa urs ... parca nu mai vazusera 4 oltcit-uri unul dupa altul ... asta da...

as repeta figura doar pt "holbatul" oamenilor de pe margine.

eu pot oricand Si mie mi`a placut... as mai vrea.

Cateva pozici, cum am zis si pe forumul celalalt trebuia sa fie 6 nu doar 3, dar mai este timp...

In poze Bailesti, Valcea, Craiova...sau TEI, ABU, LRD...sau gri, alb si negru...sa mai zic?

Ma baieti,pe mine de ce nu m-ati anuntat?
N-am acces in permanenta la net dar am telefon!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Următoare
Pagina 13 din 14
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum