Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Dolj
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
deceneu ... sincer ...chiar imi e rusine ...pur si simplu am uitat a fost asa cam aiurea intr-un fel pentru ca ora si toate detaliile le-am hotarat sambata seara ... cam in scurt, desi stiam de show cu vreo 2-3 saptamani inainte si stiam ca vine si dre de la valcea ... concluzia eu sambata am fost pe acolo si am reusit sa vb dimineata cu dre ... apoi pe seara m-am intalnit cu laur (lrd) si mihai la un suc si ne-am hotarat sa mergem toti fiecare cu masina lui si sa ne intalnim la exozitie ..l-am sunat si pe bobocu si am stabilit si ora, deabea sambata cand am ajuns acasa am sunat-o si pe tipa cu specialul (irina) daca vrea sa vina ...si ea ca da dar nu stie unde e toata faza si ca vine la mine ca a aflat unde stau si sa plecam ... si deabea atunci mi-a trecut ideea prin cap ... concluzia

duminica ne-am intalnit la piata toti in afara de bobocu care deja ajunsese la show ..si am mers in coloana pana la show am vizitat, am vazut ... de acolo irina a avut ceva treaba si a plecat separat restul am mers mai in coloana ...mai in paralel sa bem un suc ...de la suc eu unul am plecat primul ...ca m-a sunat un prieten sa mergem la jiu ... ceilalti din cate am vazut s-au despartit si ei ...dar au constatat ca nu facusera poze ...si in concluzie s-au intors la show ...si l-au prins pe dre cand pleca si au facut poze

deci asta a fost tot ...data viitoare poate repetam figura mai multi ...oricum o sa incepem probabil sa ne intalnim iar mai des pe undeva asa cum incepusem sa facem anul trecut Nu-i nimic,Lancer!Ne vedem noi altadata! am putea sa ne vedem la mine-n parcare sa ma ajutati cu rulmentii aia deceneu ... apropo .. pe cineva care le are cu motoarele de special stii? nu de altceva dar deh ... mai cunostem pe cineva care are si asa ceva si se cam chinuieste cu el ... am incercat noi duminica sa ii reglam oarecum ralantiul dar degeaba ... oricum carburatorului aluia ii trebuia o curatare calumea pentru ca era cam jegos si nuns si anumite parghii cam agatau Cine are Special? o sa vb cu unchiul meu de mi-a facut motorasul sa mearga bine ..sa-l intreb pe el.sigur tre sa stie
deceneu32 a scris:Cine are Special?

o tipa irina o cheama ... a fost sambata cu noi ... masina e frumusica si e rosie
lancer a scris:masina e frumusica si e rosie

Dar Irina? prefer sa ma abtin ...
lancer a scris:prefer sa ma abtin ...

deceneu...e cu subinteles raspunsul... Nu mai insist! o punem si noi de o intalnire ceva ? cand vreti eu unul vin iesim si noi sambata la o intalnire cu masinutele ???

eventual dam o tura ceva? De maine o sa fiu si eu cu oltcitul in craiova pana vineri, daca vreti sa o punem de un "meet" nu ezitati sa ma contactati! Inca valabiil...cine vrea sa facem un mic meet in una din serile astea??...sa ma contactezeeee!!! Hai sa deschidem balul si in Craiova...

propun si eu de pe acum o intalnire...

zilele astea imi fac aerisire la franele oxidului si sper sa fac si asigurarea odata.

pe urma poate o punem de o intalnire ....

what say you ? eu in principiu sunt disponibil ... acum sa vedem si cum ma lasa sanatatea ce fac baietii?

intrebare intrebatoare...

eu ma apuc saptamana asta care vine de munca la oltcit. sper sa-i rezolv problema cu scurgerea de ulei...MA ROG SA FIE DOAR DE LA POMPA DE BENZINA.

in caz ca-l fac relativ repede (poate chiar si azi)...o punem si noi de o intalnire saptamana viitoare?

p.s.

ma gandesc sa fac un afis din asta minimalist de genul ....in data de, daca sunteti disponibil, va astpetam pentru participare la intalnirea posesorilor de oltcit in locul x la ora z.

ca am niste oltcituri in drumurile mele zilnice prin oras care sunt INCA in miscare, si ma gandesc sa le pun unul din asta in geam.
Logic si alora la fabricuta.

What do you think? hotarati-va si in principiu o sa fiu acolo ..in functie de cum ma lasa efectul tampit al medicamentelor ...

oricum numai joi sa nu fie ca ma duc la buc la tratament
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pagina 14 din 14
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum