Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Olteanu' meu GJ-01-HYM
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
dar care masina o ai in reparatie ? aia verde care am vazuto la kaufland Despre cea verde e vorba. Nu o am in reparatii, deocamdata merge destul de bine. Dar nu ma multumesc cu atat. Prin mai ii refac motorul complet plus ceva modificari (stie mecanicul ), iar pana in august fac si caroseria (ii schimb si nuanta cu un verde mai deschis), apoi muzica
Sper sa mearga totul conform planului. poate pana in mai ne vom vedea Weekendul asta mi-am facut de lucru

Nu dati cu pietre daca nu va place
Am vreo sansa sa se ia aia cu girofar de mine?? Hm.. Arata cel putin interesant
Politia nu are de ce sa se ia de tine atata timp cat nu aia coperit masina in proportie de mai mult de 40% Au si un oarecare rol practic (acopera semnele de buna purtare ale soferului - am sters-o de un microbuz si zgarieturile de pe capota) si e ceva temporar (pana o vopsesc) Stii bancu' ala cu Bula? "si la inaltimea ochilor ii f!@#m o dunga verde...!!!".

Glumesc, bineinteles , masinuta-i ingrijita. faina vreau sa o vad pe viu cred ca luna viitoare Ieri mi-am luat jucarii: Cd-player Sony Xplod cu USB, boxe fata Sony Xplod 10cm (intra perfect in fata) si boxe JVC ovale pe spate. Trebuie acum sa le montez intr-un service autorizat sa nu pierd garantia...
Urmeaza un subwoofer EU nu am montat absolut nimic in service pentru ca mi-au cerut 70 lei ca sa-mi monteze boxele pe fata!Nu scrie nicaieri ca boxele trebuie montate de un service,in schimb casetofonul da!Daca cunosti pe cineva la un service (cel recomandat ) vorbeste acolo si zii sa-ti dea ceva la mana in caz ca se strica casetofonul!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum