Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Arad
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

Azi a fost super fain!Dup Stefaneee! Poza aia rusinoasa nu trebuia sa o pui pe net!!!

Adrian - bai, dupa ce ca am vrut sa batatoresc zapada pt voi - n-am luat in calcul ca era inghetata - noroc cu voi, ca altfel ce ma faceam !

Ia sa ne spuna Stefan cum ne-am plimbat prin Gai - Mi-a fost frica sa nu imi indoaie plafonul

Marfa intalnire! Ce are plafonul dea face cu z ..Gabii ptr a nu fi Hai ca asta cu jumatatile ii chiar tare Adriane .
Ce are plafonul dea face cu z asa da
acum mai lamurit si pe mine salut

Se pare c nu ste chiar nici 1 doritor? S-ar putea sa ma bag... acuma sa vad cat de vesel o sa fiu dupa ziua de maine.
Deathman a scris:S-ar putea sa ma bag... acuma sa vad cat de vesel o sa fiu dupa ziua de maine.

..EXAMEN?
mult Yap... examen.... cred ca l-am bulit... vad io joia viitoare... anyway, dc duminica se hotaraste ca merem la un gratar, da-tzi un semn de viatza. Facem ceva la sfarsitu asta de sapt ? Ii vreme destul de faina afara(numa sa nu ploua). Dam de o intrunire ? Ce zicetzi ? Pai ar fi cazul... Adica sambata s-ar putea sa vina Maidanezu prin Arad. Deci seara am putea face o iesire pe strand. Duminica dimineata, in principiu merg cu maidanezu la Siria sau la Galsa la un zbor cu parapanta...

Numai bine! Pe strand ?! Io sambata vin de la Timisoara. Dc-i sa fie ceva let me know pls Io sambata vin in Timisoara... . Bine, seara ma intorc... Stefan zicea ceva ieri ca am putea sa facem un gratarel pe la Siria sau Galsa... as ziceam si eu un gratarel si un zbor cu parapanta(binenteles eu nu ) dar mi-ar placea si mie, mie dor de zbor Gr Au venit baietii (maidanez si cu EEK) da au fost prea rupti ca sa mai iasa seara prin oras. Duminica ne-am trezit pe la 10 si ne-am dus la siria sa testam aripa... dupa care ei au plecat spre Bucuresti, ca si-asa era destul de tarziu pt ei. Sorry, da chiar nu prea a fost timp de gratarel ... salut!

L-am f Ce-ai facut praf Adriane ?
L-am f Salutare!

Baieti, io maine dezmembrez olteanca mea adica ce a mai ramas din ea...
Daca are cineva timp si chef sa ma ajute, io o sa fiu la Jan acasa in Aradul nou.. si mi-ar prinde bine o mana de ajutor...
Asa ca de maine nu mai am oltcit decat in acte!

Pe bune acum, fac cinste cu bere, sucetc dupa caz, daca are careva timp si chef sa ma ajute, acum e momentul! Cred ca la 8 voi fi la jan!

Gabii te-as ajuta eu...da' sunt departe...

maybe next time:)

zi la criss ca il salut...si il astept la o bere:)
Gabii a scris:

Baieti, io maine dezmembrez olteanca mea

1 aprilie? Salutare!
Da man, pe 2 aprilie am dezmembrat masina... sper sa mai fiu in stare sa o montez si la loc...

Ufff, am muncit o zi intreaga... Acum e la tinichigerie pt decupat aripi, pregatit pt vopsit etc.
Sper sa fie gata intr-o luna... adica la 1 mai sa o am gata montata!

Vali, crede-ma, mi-e peste mana sa o aduc tocmai la Oradea.

Sper ca si Criss sa mu ma tina cu capota ... ca practic o sa stau cu vopsitul dupa capta!
Numai bine! Spor la treaba!!
Si eu care credeam ca e o gluma de 1 aprilie .... SALONTA....cu 40km inainte de oradea:)
)
anyway...have fun!
ti'ai propus un program tare incarcat...rau de tot!
vopsitu` cam 1sapt...uscat cam 2zile...montat cam 2zile...si uite asa numa` astea is 2sapt(desigur...daca lucreaza mai multi la vopsit, o pot face si in 3zile...)

succes! Io inca ma gandesc la micii de ieri. Super fain o fost. Pacat ca bietu Gabi n-o reusit sa prinda mare lucru (la pescuit)(nu gagici) . Apropo Gabi, n-o fost bun locu ala, ca Stefan s-o mutat dupa aia si o reusit sa prinda niste pesti destul de frumosi. Geo, am obser si io ca nu e bun locul pt pescuit (apa prea adanca, iar primavara pestii cauta locurile cu apa mica - e mai calda!) da a fost bun pt gratar !

No las' ca data viitoare o fi mai bine... desi nu stiu cand va fi "data viitoare". Se pare ca joi o sa raman si fara Ford si o sa fiu pieton pana e gata olticul.

Numai bine!
Gabii Salutare baieti.Am si eu o rugaminte la voi.Am vazut ca ati postat niste poze cu o intalnire de a voastra.Printre ele se afla si o poza de grup.As vrea sa stiu cine e in poza aia,sa va cunosc ca nu se stie cand o sa trecem unul pe langa celalalt pe strada si nu o sa ne cunoastem.Mersi mult. Hmmm... da ce-ai reusit sa faci cu Fordu ? Sa nu zici ca ti-i l-ai vandut Era super fain si din cate am vazut io arata si foarte bine. Ma rog... te transport io pana acolo la balta (mai ales dc-i vorba si de mici; numa sa vina si Adrian ca fara el n-are farmec )
Raduku : da si tu un link catre poza aia, poate te pot ajuta. Deathman:
http://img194.exs.cx/my.php?loc=img194&image=dsc000067jd.jpg Ok Raduku : de la stanga la dreapta : Gaby Gig, Gabii, Vlad (un prieten de-al meu, n-are inca carnet dar are si Oltcit), eu (Geo a.k.a. Deathman), Adrian-Ar, Jan si un prieten de-a lui Jan care imi pare rau dar l-am vazut o singura data si nu mai stiu cum il cheama. Cel care o facut poza e Stefan. Salutare!

Am maritat fordul - ieri - si sunt pieton!

Ieri am pedalat la bicicleta pana mi-am rupt fundul ! De-abia mai stau pe scaun la servici... da las ca in seara asta plec la Bucale, imi iau papucul si duminica seara sper sa fiu inapoi la Arad!

Stefan s-o mutat dupa aia si o reusit sa prinda niste pesti destul de frumosi.

Ce pesti bre??? Reginute de-alea de 3 cm??? Cate bre? 20? Bine v-am gasit pe voi, prea fericitii posesori de oltcit din arad
No iaca ma alatur si eu voua...
Geo: noi ne si cunoastem: eu am lucrat in Club3D (acolo la internet)
Cu restu' o sa ne cunoastem sper...
Gabii: si pe mine ma asteapta operatiunea: dezmembrarea, vopsirea, refacerea totala a interiorului si daca o sa mai am toate piesele asamblarea Dany_Arad : imi aduc aminte perfect de 3D si dc zici ca ai lucrat acolo te stiu si pe tine bine. Esti baiatu lu Nelutzu (colegu lu taicami-o de la Cntru de Calcul), nu ? Tu cand ti-ai luat Oltcit ? salut

M
adrian-ar a scris:salut!

L-am f
Deathman a scris:Ok Raduku : de la stanga la dreapta : Gaby Gig, Gabii, Vlad (un prieten de-al meu, n-are inca carnet dar are si Oltcit), eu (Geo a.---no-k-please---.a. Deathman), Adrian-Ar, Jan si un prieten de-a lui Jan care imi pare rau dar l-am vazut o singura data si nu mai stiu cum il cheama. Cel care o facut poza e Stefan.

Noah faina treaba Adriane, te-ai scos. Succes cu facutu de bani no las
Gabii a scris:Salutare!

Am maritat fordul - ieri - si sunt pieton!

Ieri am pedalat la bicicleta pana mi-am rupt fundul ! De-abia mai stau pe scaun la servici... da las ca in seara asta plec la Bucale, imi iau papucul si duminica seara sper sa fiu inapoi la Arad!

Stefan s-o mutat dupa aia si o reusit sa prinda niste pesti destul de frumosi.

Ce pesti bre??? Reginute de-alea de 3 cm??? Cate bre? 20?

S Sanse 5% sa merg la Iris. Intentionez sa merg sa-l ascult pe John Creamer cum mixeaza, dar as mai merge sa manc niste mici
Gabii : Ha ha, dc te vad pe strada te calc. Fereste-te ca vin. Poate scot si io bitzigla sa te provoc la o liniutza. Ce zici ? Te tzine ? Deathman: da eu sunt.
Mi-am luat Oltcit de anul trecut. Am vrut ceva ieftin si bun, deci: Oltcit.
Si vreau sa-l aranjez.... asa ca sa ma simt eu bine cand merg cu el.
Dar momentan nu am banii necesari asa ca ... adun.
Acum urmeaza doua lucruri: sa-mi rezolv o bataie la roata dreapta fata (trebuie sa studiez ce nu e ok acolo) si sa-mi fac puntea spate mai inalta.
Si am uitat al treilea: sa-mi refac plafonul ca imi pica panza in cap
Saptamana viitoare sunt plecat in delegatie asa ca nu o sa am acces la internet pana vineri seara.
Numai bine la toti. Dany : Cred ca totzi vem sa lucram la el si sa-l facem beton, inclusiv eu. Pacat ca in cele mai multe situatzii lipsesc banii Din pacate cum nu lucru tra sa fac economii din nimic (sper sa fie ok dupa ce termin kkt-u asta de faculta). Asa ca in decurs de 3 ani am reusit sa-mi pun folie pe masina si sa-mi fac un sistem audio de care sunt cat de cat multzumit. Baietzii pot sa-tzi zica dc am sau nu dreptate. Asa ca nu fii trist ca inca nu ai totzi banii ca s-o faci cum vrei tu Oricum o sa o fac eu pana la urma. Pentru mine masina asta e mai speciala. La noi in familie nu a avut nimeni masina si eu mi-am cumparat masina din propriile mele economii, asa ca declar ca sunt FOARTE MANDRU DE MASINA MEA.
Si timp am..... chiar daca o sa-mi cumpar SI alta masina, la Oltcit nu renunt.
Salutare la toti.... se pare ca se innoreaza pe week-end... Sambata seara n-am avut ce face si m-am luat la forje cu un BMW 323 ursuletz . Tinand cont ca io dat I-a pana n-o mai putut si a II-a la fel si ca o avut pe vreo 300 de metri avans cam 20 metri zic ca m-am tinut destul de bine de el . Oricum saracutzu Oltcit o cam luat ceva in gura la turatzii. Sper sa nu-i fii facut nimic
S Gabii ce-si face omul cu mana lui lucru manual se cheama!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Următoare
Pagina 3 din 20
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum