Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Arad
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
srazvi a scris:Eu merg pe Arad-Siria-Misca-Buteni-Virfurile-Stei si pauza ca atita stiu
... - Petrileni - Rieni - Sudrigiu - Pietroasa - Gurani - Padis deci de la Virfurile la Sudrigiu e drum european, trebuie rovinieta deci poate merg cu autobusul de 6 dimineata simbata sau mai bine cu trenul.

felix,vorbeste cu gabii sa iti spuna cum sa rezervi loc. tren nu ca-i privat si nu mai e legatura cum era la CFR asa si? iei cu tine si un bike.de unde deraiaza trenu...urci cu baicul.. Ce e rau ca-n saptamina intilnirii lucrez pe doua posturi, deci doar simbata/duminica pot merge . Mai vorbim pina atunci poate mergem citiva si de aici
Nucleu a scris:Cati km is pana acolo??? Mai merge cineva?? Adrian..mergi??

1. Gabii & Octavia si inca un cuplu
2.io & nevasta
3.Stefan & Dana

daca mai sunt excursionisti..sing in. Deci mergeti pe perechi, a mea nu vrea sa mearga nici cu autobusul nici cu masina, asa ca nu stiu ce sa zic.
Partea buna e ca nu-s insurat si poate vin cu alta
adrian-ar a scris:
Nucleu a scris:Cati km is pana acolo??? Mai merge cineva?? Adrian..mergi??

1. Gabii & Octavia si inca un cuplu
2.io & nevasta

daca mai sunt excursionisti..sing in.
curaj bre..ca nu taie nimeni. Adi - ai sunat tu cumva pt rezervare?
Ca nu mi-ai spus nimic concret, iar eu mi-am scrantit glezna dreapta, saptamana trecuta, asa ca nu am mai fost la scarbici si nici nu am mai intrat pe forum.
Mai e o saptamana.. la noi o fii cu un pic de show ca venim cu micutza ... aproape ultima strigare...cine vine simbata la natinala? plecare din arad in jurul orei 4-5 AM . io ma gindesc sa ma intorc tot simbata inapoi..deci? pai la ora aia ma culc poate pe la prinz daca e sa plec incolo Adriane, ai ajuns cu bine? Bre, tu ai plecat si ai lasat vremea frumoasa la padis, duminica a fost o vreme superba, absolut superba, ca si sambata dupa-amiaza de altfel.
Noi am fost la cheile radesei, coborat pe lanturi in pestera, apoi am incercat s amergem pe cheile somesului cald, dar datorita lipsei echipamentului (ne lua apa la fiecare pas, la un moment dat ajungea apa pana la gat .. ) am facut cale-intoarsa si am luat-o0 in sus pe munte pe poteca marcata.. ca altfel nu mai ieseam vii din zona aia!! A fost EXTREM! Da misto!
Cred ca peste 2 weekenduri merg iarasi.. scuze de intirziere...da,am ajuns cu bine,fara peripetii...din pacate noi nu am avut cu cine sa lasam fetitza si nu am vrut sa riscam o cazare la cort...poate la anu. acum descarc pozele . propun un loc de intilnire ptr aradeni: in parcarea peny market din spatele stadionului uta. intilnirile sa aibe loc cind joaca astia in nocturna...nu de alta dar e ca ziua atunci.

e perioada vacantelor,a concediilor..asa ca,fratilor,cind mai facem si noi o reuniune? poate dupa ce imi termin si eu masina..prin septembrie... io ma gindeam acum in perioada "zilelor aradului" sa plesnim cite-o blonda sub mustata ,fara masini. au trecut zilele aradului..
dar daca vreo putem sa lovim o berica jos la MOL... uite ca la asta nu ma gindii. trece luna si iute ca nu mai baga nimeni ochiul si pe aici...asta e... mai sunt gropi prin arad?
ca in curand plec cu tractoru in TM... tinind cont ca v-a trebuii sa treci podul de la gradiste...DAAAAA...acu tre sa ajungi la gara sa te poti incadra spre timisoara.
adrian-ar a scris:trece luna si iute ca nu mai baga nimeni ochiul si pe aici...asta e...

lucram .... sa facem bani.. o intalnire..ceva?
Dracool a scris:
adrian-ar a scris:trece luna si iute ca nu mai baga nimeni ochiul si pe aici...asta e...

lucram .... sa facem bani..

..pentru altii,desigur

o intilnire la un mic,made by kaufland? din partea mea ok...! Cine se mai baga? mic de la kaufland ?? bleah....
ma bag la o berica ... atunci sa fie un mic din piatzu de masini...musai mic sa fie Au mici OK si la restaurantul ala unde era Bingo mai demult, cel din zona garii, Zarandul parca-i zice. Ca sa mancam mici la piata de masini asta inseamna trezit devreme, nu ? trezit devreme? la 10?

partea proasta la piatzu de masini..locurile de parcare.
Nucleu a scris:din partea mea ok...! Cine se mai baga?

amu chiar ca cine se baga? sa vedem lucrarea lui Felix... pe vineri probabil...s-ar putea organiza ceva la Jan...daca primeste vizitatori (Felix + eu...o sa fim pe la Jan teoretic...cu treaba) pai mah fratilor..anuntati-ma si pe mine ca si asa imi pierd toata ziua prin aradul nou si sinicolau...+ ca trec de 3-4 ori pe linga curtea lui jan... dupa ce terminam cu jan..am putea sa ne vedem pe la Kaufland...
dai un mic si-o bere..fara alcool? dupa jan nu e ok...
- murdar
- transpirat ca porcu poti veni la mine sa faci dush/baie... ... numai sa ai grija cu sapunul... sau mai bine lasa... dar sa nu crezi ca stau dupa tine...iti dau cheia si te duci in treaba ta..ca io is la servici.. mai Vali,da sperios mai esti...doar eu si Felix am ajuns la Jan..in curte la Jan... poate ne intalnim cand o sa ii dau foc la rabla ...cand se mai tine intalnirea nationala..mergi si tu cu masina..si cand faceti focul de tabara.... ok...glumeam...

Apropo...in manualul de reparatii scrie cum sa verifici puntea mica..mare...su alte tampenii...
Nucleu a scris: ...cand se mai tine intalnirea nationala..mergi si tu cu masina..si cand faceti focul de tabara....

Dupa aia il rastignim pe vali

Puntile alea poti sa le "verifici" cat vrei... cand sunt puse la treaba, lucreaza sub alte sarcini... asa ca... Si eu le-am masurat/frecat la nesfarsit, totul parea perfect si nu am scapat de belea pana nu le-am schimbat... Chiar daca pe masuratelea erau perfect identice, cu cele vechi nu aveam incarcare calumea. am schimbat de toate de N ori deja...si totul DEGEABA tra sa imi fac rost de niste diode ca acestea.....si fac eu punte mare/mica..etc... si iti dau sa testezi prototipul... daca si astea se ard...

Click pentru a vedea imaginea  sau mai bine lasa...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 17 din 20
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum