Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Arad
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
valib a scris:poate ne intalnim cand o sa ii dau foc la rabla

aduc eu mititeii si cirnaciorii... peste 2 sapt...probabil undeva in camp deschis, intre arad si TM

va tin la curent tre sa imi iau rovigneta in cazul asta..nu stiu daca se mai merita... Pai Vali, daca zici ca se tot ard in draci puntile alea probabil ca baiu-i de altundeva. Si de ce sa-i dai foc la biata masina ? Dupa ce ti-ai omorat atata timpu cu ea acuma vrei sa-i dai foc...
Chiar baieti, cand ne mai strangem si noi pe undeva ? spune-ti unde..ca io am tot spus ..si degeaba. Sarbatori Fericite!!!

Azi am ajuns acasa si am gasit pomul facut ...parca toata oboseala si frigul de peste zi au disparut dintr-o data. La Multi Ani !!!, multa sanatate si bucurie tuturor. speram sa-i vad ochisorii azi...dar nu s-a arata...sau poate din cauza cetii nu so mai abatut de la drum... mai fratilor..o inghetat muresul...

o intilnire ,in week-end ,la Perla..ce ziceti? cine se mai baga??? ala-io,ala-io si pina la urma nimeni. ala io Ma bag si eu, desi sambata o sa am o zi mega full, mai mult seara. Spuneti o ora si poate ne sincronizam toti (3 ) sambata am botez...mai bine duminca ,ora ...in functie de cum va fii vremea..de stat afara sau de stat inauntru...o mai discutam pina vineri

1.io
2.
3.
4.
5.

s.a.m.d Duminca e mai bine si pentru mine. Ramane sa stabilim o ora, oricum una nu foarte matinala sper, ca sambata o sa fie tare greu ) sa zicem...ora 14-15?
locul? As prefera ori inainte de ora 14 ori dupa ora 16, pentru ca in intervalul asta mancam de pranz... Acuma daca vreti sa mancam in oras e OK si asa.
Locul, nu stiu, undeva unde putem sa stam la un pahar de suc. Sau putem sa ne intalnim la Kaufland si sa stabilim acolo unde sa mergem. Nimeni nimic. Ce facem pana la urma ? ora 15 (e bine?)
locul 5colturi la gara(este si parcare si local ok) ?

1io
2.Deathman
3.
4. Eu abia duminica seara pe la ora 18 am ajuns in Arad... mai facem o incercare pe week-endu urmator?

Putem sa incercam sa numere altcineva..poate e mai norocos... Pai Nucleu, Gabi ? Hai sa-i sunam pe ei si sa le zicem lor sa faca socoteala persoanelor care se anunta ) Astazi a fost o zi sa zicem importanta: a fost tata cu Oltcitul de i-a descoperit buba de ce se tot oprea la relanti: de la superba benzina care a fost pusa in masina s-a infundat carburatorul. Tata suspecta membrana de la pompa de sprit, dar se pare ca asta a fost problema. Si cum n-am mai pus piciorul pe acceleratia de la Oltcit cam de multisor si cum nici nu v-am mai vazut de mult-mult timp va intreb daca n-aveti chef sa dam o intrunire scurta ? Un gratar la iarba verde, maine? Cineva interesat? Sarbatori Fericite, multa sanatate si bucurie va doresc ! Sanatate...
Ce frumos... Deathman ureaza si Dracool raspunde...

apropos de Paste... ce face un cal intr-o plantatie de cannabis??? Paste Fericit !!!! buna ziua si bine v-am regasit oameni buni!!!

vad ca nu a "miscat" nimeni pe aici ....dar nu am sa ramin dator. ho ho ho!!!!! Adi ma bucur ca ai internet . salut,

dupa 50 de zile de la "cerere" si 2 telefoane la "relatii cu clientii" era si cazu'!!! sunteti voi ardeleni , dar si asa prea incet va mai miscati [la unele capitole ]
adrian-ar a scris:salut,

dupa 50 de zile de la "cerere" si 2 telefoane la "relatii cu clientii" era si cazu'!!!

ti-ai schimbat ISP-ul ??? Probleme cu RDS-ul Adi? Geo stie, c-o patit si el si face reclama la Clicknet acuma . nu as putea sa zic "probleme"...m-am mutat de la Fat-Frumos la Lebada si aici o trebuit "cablat" apartamentul.

..dar acum este ok. (ochiul si timpanul nu doarme). la socri cand margi?da un semn. nu stiu...cred ca nu in graba...nevasta-mea vrea sa isi pastreze din libere pentru iulie/august sa mergem undeva la mare. in iulie plec si eu la mare ,si de acolo la intalnire . se baga cineva maine la o intalnire? zona armonia...sau zice-ti voi unde... revin cu oferta..de toamna. felix,geo,gabii (tu traiesti sigur ca te-am vazut),cristi,dracule...mai traiti? nu avetzi chef de o sueta ? Teoretic duminica asta ce vine sunt liber. Putem sa ne vedem la o vorba.
adrian-ar a scris:revin cu oferta..de toamna. felix,geo,gabii (tu traiesti sigur ca te-am vazut),cristi,dracule...mai traiti? nu avetzi chef de o sueta ?

inca mai traiesc.... sper ca pentru multa vreme Noah baieti, ce facem ? Ne vedem duminica, sau imi fac alte planuri ? In principiu duminica pe la 6 seara se baga cineva la o vorba ? Parca as sta la un suc si un mic la Perla. Ce ziceti ? Iaca-ta ca a mai trecut o luna si nimeni n-o mai zis nimic. Maine ma duc la lucru de dupa-masa, dar duminica as iesi la o vorba. Ce ziceti, se baga cineva ? duminica sa fie..adica azi..unde sa fie? ...pe la cit? Hmmm... Te sun cand ma trezesc, mai suni si tu in stanga si in dreapta si ne vedem cumva. ok..messul e deschis. geo,pe 14 mergi la timisoara?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Următoare
Pagina 18 din 20
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum