Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bucuresti
Pagina 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In cadrul acestui topic sunt rugati sa scrie doar cei din Bucuresti.

Pagini pe www.oltcit.ro :

Pagina cluburilor Oltcit: http://www.oltcit.ro/cluburi/cluburi.htm

Pagina membrilor Club Oltcit Bucuresti: http://www.oltcit.ro/cluburi/b_membr.htm

Club Oltcit Bucuresti, Intalniri: http://www.oltcit.ro/cluburi/b_intalniri.htm

Primele intalniri:
Ziua motanului - http://www.oltcit.ro/cluburi/b_eek.htm
Ziua maidenuzului - http://www.oltcit.ro/cluburi/maidanezu.htm

Club Bucuresti, Poze: http://www.oltcit.ro/cluburi/pozebuc.htm salutare bucuresti gata, tre sa o punem de o intalnire.
alte detalii duminica... Salutare Bucuresti! Acushica ma alatur gashtii iupiiiiiiii!!!!!!!! salutare Ar trebui sa dau si eu salutare... asa ca:

SALUTARE!!!!!!!!! salutare bucuresti!
poate la urmatoarea intalnire apar si io... salutari la bucuresteni, si uite asa incepem din nou sa populam acest forum. Si Iasiul saluta ............... capitalistii tarii

P.S. Multumesc mult tuturor celor care m-au (ne-au) acceptat ca pasager(i) de ziua motanului. salutare confratzi !!! salutare bucale&tot restul tarii pai atunci hai noroc iubitori de oltcit ...intrati la sectiunea "motor",la "Ajutati-ma",cu astea spuse ..pe cand la o intalnire? pupa, unde si cum se tin intalnirile astea de cartier?

Acum iarna, eu care vin pe la ora 19.00 acasa de la servici e deja noapte. Asa ca nu cred ca se pot organiza intalniri pe intuneric doar pentru mine. Vara era alta treaba.

Dar oricum, sambata sau duminica as putea veni. Dar nu sambata si duminica asta 11&12 decembrie ca sunt la Ploiesti si poate ajung acolo la intalnire. Salz imi poate spune si mie cineva unde au loc aceste intalniri ... As vrea sa vin si eu ... bre, intalnirile astea se tin cand are lumea timp si chef...
trageti si voi de ei si poate se pune de mers la o berica in dr taberei.
eu sunt disponibil in fiecare zi dupa ora 16:30.
doar sa se stranga lumea si ne vedem, nu-i bai...
raveboy a scris:...imi poate spune si mie cineva unde au loc aceste intalniri ...
De regula se fac la Palatul Copiilor. Pe site la CLUB Bucuresti, gasesti o harta a locului de intilnire. laurentiu, intalniri la Palat nu am mai avut de cand ai venit tu in bucuresti(si aia nu a fost o intalnire obisnuita).
mie mi-e ca s-a cam schimbat locul de intalnire in dr taberei in ultimul timp si nu numai... drumu' taberei.....yeap.... Salutari hummer-istilor din Buca din partea GALATZENILOR...!!!
Shi la mai mare!!!
Poate vin shi yo la "intalnire"=>pieton...scuze(mashina e acs).
Sal...numai bine!!! care humeristi ma? humeristi adica oltici cu steroizi
Salutare la toata lumea eu nu am steroizi ca nu mi-am compresat motoru' sau cum ii zice. comprimat parca ii zicea la ce vrei tu sa ii faci nu vreau eu sa-i fac nimic.
era un raspuns la postul de deasupra Poate vin si eu la intalnire Duminica daca o faceti la palatul Copiilor sau in alta parte sa stabilim cand cum si unde ne intalnim. ce intalnire duminica la palatul copiilor ??? Duminica se intalnesc cluburile de raceri (NSL,4SS etc.) la palatul copiilor la 16:30 merge cineva de pe forum ca yo merg oricum. Daca da astept un raspuns promt poate vb acolo. konkret....ne vedem sambata asta sau nu?... ca sa stiu cand ma duc sa-mi iau ulei bun, filtru, si ...poate alte alea... doctoru' sa traiasca

stima konkret....ne vedem sambata asta sau nu?... ca sa stiu cand ma duc sa-mi iau ulei bun, filtru, si ...poate alte alea... doctoru' sa traiasca

stima se aude de intalnire sambata ???? fix cand nu am masina acasa .... poate sa imi spuna si mie cineva unde ??? ce intalnire oameni buni?
pe aici nu stau lucrurile chiar asa...
intalnirea se anunta din timp, de regula in timpul saptamanii.
voi vreti asa din scurt... poate sapt viitoare.
ramane de vazut, dar sambata sigur iese din discutie... am trecut ieri pe la magazinul cu burdufe si nu aveau. au zis sa trec vineri ca pana atunci aduc. asa ca vineri trec sa le iau. si in weekend putem sa ne vedem sa le luati.
eu duminica ajung la obor asa ca maidanezu si cred ca si cyclop putem sa ne vedem la obor sau dimitrov sau pe acolo pe undeva. ar fi bine daca ati putea ajunge, ca eu de luni intru in concediu si odata nu mai ajung pe acolo si pe de alta parte sunt ceva sanse sa plec si cateva zile din bucuresti.

astept sa-mi ziceti si mie cum facem. De obor cred ca sunt in stare
Ramane sa ne auzim sau sa ne scriem ce si cum si unde La Multi Ani Daneze si ................. sa te tina "acoperisul" multi ani de acum inainte

P.S. Schimba-ti de urgenta nick-ul caci, am auzit ca nu vor mai exista maidanezi in toata Romania MAI-DANEZULE SA NE TRAIESTI MULTI ANI SI SA IMBATRANESHTI FRUMOS !!! Au aparut pe site, pozele de la ziua motanului - Giurgiu 2004 LA MULȚI ANU MAIDANEZULE!
Cu stimă, La multi ani Dane!!! La multi ani Daniel!

Iti doresc sa-ti realizezi toate proiectele!
Multa sanatate, impliniri si fericire!
LA MULTI ANI MAIDANEZULE !!!
Nu mai fi melancolic si mihnit MULTUMESC baieti sunte-ti de nota 20!
nu am avut nici cea mai mica banuiala ca mi se pregatise ceva...
a fost super nu am cuvinte sa ma exprim...de 2zile le caut si nimic.
azi sper sa fie ultima zi de lucru pe anu asta si maine poate reusesc sa povestesc cum a fost pt cei ce nu au reusit sa ajunga.
si va trebui sa imprumut replica altcuiva :
sa auzim numai de bine!
EEK! a scris:Nu mai fi melancolic si mihnit

Nu mai fi melancolic si smintit Sa inteleg ca mai e un al doilea sarbatorit?
La multi ani si tie si numai bucurii in viata.
PS - as dori sa vin si eu sa va vad o data daca va intalniti undeva. Sper ca admiteti si fete in club . dee dee, bine ai venit pe la noi pe acilea.
normal ca primim si fete in club, doar sa se prezinte la intalniri.
ca promisiuni am tot auzit si lumea nu prea s-a inghesuit sa apara.
poate ca si de-aia sunt asa de rare intalnirile clubului.
un lucru bun e ca avem amandoi cam aceeasi varsta. Desi cam ultimu, profit de ocazia reaparitiei sa ii urez lu nenea MAIDANEZU un LA MULTI ANI si SANATATE MAXIMA din tot sufletu. Sper sa ne vedem curand... mi s-a mai relaxat programu de lucru, acu am duminica liber si sambata program scurt (pana pe la 13.00) alo bucurestiu???????//////////la multi ani,mai sinteti?????cind o punem de o intilnireeeeee???????????? Eu am alta intrebare
In ce an santeti dispusi sa ne intalnim
Mie mi ar convenii in 2015 ca atunci sant mai liber doruleeeee. nu in 2015, ca atunci plec la arat campul.
eu ma gandeam la ceva de genul 2022. eventual 2023, ca atunci e soare.

in alta ordine de idei, ne vedem sapt. viitoare??
nu de alta, dar sa citeasca si ceilalti forumul si sa am si eu masina gata! Doctore tu oricum n ai timp de intalniri......
Ai grija sa termini de comprimat masina lui Pupa ca sa nu vina cu tramvaiul la intalnirea din 2022
Multa bafta
Ne vedem cand ne intalnim nici mai devreme da nici mai tarziu ce ziceti duminica viitoare 16.01.2005 ora 12.00 Palatul Copiilor, facem prima intalnire pe anul acesta?
sylwer a scris:
Ai grija sa termini de comprimat masina lui Pupa

dorule, oltcitul meu e comprimat din vara incoace!!
docorul imi aranjeaza si mie chiulasele!!

king, suna bine 16 ala!!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 37, 38, 39  Următoare
Pagina 1 din 39
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum