Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bucuresti
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Or sa mai fie si alte dati bogdane nu dispera Bre, bine ii sta lu Suparatu in masina lu Maidanezu...
Pacat ca nu mai are Oltcit, vedeti ce mutra inteligenta are la volanul unui Oltcit? In Solnita e cam posac, melancolic.... cu aceasta ocazie doresc sa ii rog pe membrii cei noi care au venit la intalnire sa se prezinte.
nu de alta, dar nu prea am retinut cine si ce...
pupa a scris:cu aceasta ocazie doresc sa ii rog pe membrii cei noi care au venit la intalnire sa se prezinte.
nu de alta, dar nu prea am retinut cine si ce...

hehe, io sunt cel cu oltcitu albastru... cel din spate

Ady E adevarat ca n-am ajuns chiar la 12 fix (mea culpa!). Cei care erau deja acolo poate se prezentasera deja.
Dar din cei ajunsi dupa noi, stiu ca BanuAdy a trebuit sa-si spuna numele de vreo 15 ori, atunci cand s-a prezentat si i-a cunoscut pe membrii deja prezenti. (Daca tin eu bine minte Ady a venit cu sotia si si cu bebe)
Numai bine, Cine e "Os de piatra"
Laurentiu a scris:Cine e "Os de piatra"

Cred, ca se referea la stonebone... os de piatra sunt eu stonebone. Asa m-a botezat Razvan. Ii place mai mult in romaneste . Poti sa ma vezi si in poza cateva posturi mai in fata in poza cu Maidanezu'. Un baiat frumusel foc cu o geaca verde.

Am fost prima data la intalnire, asa ca ma prezint pentru toata lumea. Altcineva ți-a tradus înaintea mea numele. Mie doar mi-a plăcut ideea! asa e, os e baiatul dragut, frumusel dupa care au sarit toate (dar toate) femeile la stop. ca bine ii sade in al sau TRS argintiu. aoleu! cred ca os imi ramane numele raveboy, tu esti cel cu care am discutat desre evacuare?? Apropos osule, tu mai ai amortizoare pe mașină? Nu de alta, dar la semafoare sare de zici că e pe arcuri. am facut io asa special, pentru voi. Dar cred ca daca nu erau amortizoarele putin duse nu puteam sa fac.
raveboy, tu esti cel cu care am discutat desre evacuare??

Dap yo's ala cu TRS-u albastru ...... aha. deci nu esti tu baiatul cu care am discutat! hummerro, tu ai fost sau nu?? Pentru cine nu stie eu eram ala cu nevasta si copilu dupa mine. Cind este urmatoarea intilnire? Pentru cine se intreaba, eu eram ala cu motocicleta rosie.
Numai ca eu am fost sambata .
moshulik a scris:Numai ca eu am fost sambata .
Sâmbătă 16 ianuarie? Bună,
Se pare că am treabă la București pe 7 februarie!
probabil că voi veni de pe 6 ca să vă pot vedea!
Cu stimă, deci oameni buni ne strangem pe 6 februarie sa ne intalnim cu danf? Atunci punem de-o întâlnire pe 6 la palat? gata baheti. vine si oltcitul ciocanitor! Bună,
1. NU vin cu oltcitul ci cu trenul!
2. De ce este ciocănitor?
Cu stimă, 2. Merge pe bază de Woody. pentru danf: oltcitul ciocanitor cred ca e YBO.

pentru bucuresteni: va rog mult de tot sa ne vedem dupa ora 13.00, ca sa pot veni si eu... poate vine si dee dee / sundance, ca tot e in zona! ... si tot intreba cand e urmatoarea intalnire... woody = YBO Duminica 6 februarie ora 13.00 e bine? sau preferati ora 14.00? ok pentru duminica, 6 februarie, ora 13.00 Bună,
1.Iertare. De vină sunt eu, cred că toată lumea vorbește de mine!
2.Ok cred că voi veni cu un tren de dimineață așa că la 13 probabil că voi fi. Să-mi ziceți numai cu ce metrou ajung și sunt acolo!
Cu stimă, 2. Tu zi la ce oră ai tren și cineva o să vină să te "salte" de la gară. Cred ca vin si eu bre...
EEK! a scris:Cred ca vin si eu bre...
Cu trenul? Bună,
Ok o să vă anunț! Dacă mai merge săgeata albastră o să vin cu ea! Zilele acestea mă interesez și vă comunic. Vă mulțumesc din suflet că sunteți atât de săritori!
Cu stimă, Daca va fi ingrozitor de cald bagam gratar la Gostinu?
Sa vina omu de la munte sa vada dunarea albastra.... aaa...jegoasa Nu cred ca o sa fie gostinu... Omu vine de la munte cu treburi in Buc... faptul ca se intalneste cu noi e doar cireasa de pe tort De fapt motanul nu vrea sa vina la bucuresti Bre, vin, da ai bre sa facem un gratar undeva...
Unde?
Oare pe langa balta aia de la mihailesti o fi marfa?
la baraj...
sua facem la metrou la universitate:D da ce bre o pizza nu merge vrei neaparat sa te afumi la gratar
Vino tu in Buc ca nu te lasam sa mori de foame
Se mai gasesc biscuiti taranesti si salam sasesc cand e urmatoarea intalnire si unde? ca as veni si eu, prea de mult va urmaresc pe forum Duminica, 6 februarie, ora 13.00 la palat? la palat ,duminca 6 feb comfirma si doctorul ranit ca de obicei confirm intentia de a fi prezent..... Acu daka vine toata lumea vin si yo !!!!! Daca gasesc un coltisor intr-un portbagaj... parc-ash veni shi eu care ajunge primu sa-mi ia si mie bilet Vin si eu la palat duminica pe 6
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  Următoare
Pagina 3 din 39
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum