Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bucuresti
Pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Si parca as subscrie... in caz ca n-am ezamen luni... dar inca nu stiu ca nu pot sa dau de instructoru meu cine mai vin sa spuna aici sa stim si noi pe cine asteptam. Se supara cineva dc alti "propitari" (de HUMMER-uri frantzuzeshti sau de la Craiova) vin pe jos(pietoni)
Dc nu se supara nimeni vin shi eu
Numai bine shi la mai mare 2-evac prezent (asta daca e gata...)! Vine shi Dee Dee Vine sigur si Dee Dee Bre, nu facem gratar la Gostinu si ceva alergare? @EEK!: cre'ca nu unii au ghinion de neshansa si sunt pedeshtrii damn pedestrians..
las' ca-i calc io cu frana de mana prin intoarcere ca sa primesc puncte...
adica incerc sa fiu prezent. Duminica 16.01.2005 încearcă să fie prezente toate cele 3 brațe ale Dunării. Din păcate nu cred că o să fie vreme de grătare, cică de joi sau vineri vine viscolul.
Edit: pietonii de drumul taberei au cu ce să vină la întâlnire. Bre, o sa fie 15 grade, de ce nu va bagati cate 2 familii in taraboantze si gratarel ??? primu pe anu asta Pă draq 15 grade: http://weather.yahoo.com/forecast/ROXX0010_c.html?force_units=1. bre, weekendul asta nu gostinu!
ca sa zic asa, nu e bani...
dar ne vedem prin bwcale! Bună,
Se pare că săptămâna viitoare sau paote abia cealaltă voi veni la București. Mi-ar face deosebită plăcere să vă cunosc personal chiar și fugitiv! Dacă doriți și voi anunțați-mă! Nu știu ziua când voi veni, dar va fi în cursul săptămânii și voi avea treabă pe Str. Ion Ghica (încă nu știu unde vine) și apoi pe Mihăilă Radu! (lângă stadionul Dinamo)
Cu stimă, Sa spui cand vii concret, daca e vin si eu, imi fac de treaba in Bucuresti...
Io zic sa fie intalnirea la Palatul Copiilor, langa parcul Tineretului, aproape de Polivalenta. Str. Ion Ghica e pe la universitate, cum mergi spre unirii, prima stradă la dreapta, e cu sens unic. Aialaltă pe la dinamo e mai aproape de serviciul meu. Să anunți cu ceva timp înainte când ajungi ca să pot eu să-mi adaptez programul. Io dupa 4... 5 pot veni...
Poate doar sa o tai mai devreme...
Da anunti si tu data si ora da bre? Apropo de ora si data. Mai e sau nu mai e obiceiul cu sambata la palat la ora 10 ? Sau care era obiceiul ? Duminica asta ora 12 la palat. Scrie mai sus Cine ma apara de maidanezu' ca vreau sa vin shi eu(la naiba...nu am mashina aici )...si vin shi eu pieton...da maidanezu are ceva cu pietonii!!!
HELP!!! Subscriu si eu pt Duminica ora 12 Palat copilashi. Tot pieton Bună,
Cum aflu programul cum vă anunț!
Cu stimă, incerc sa vin si eu duminica la 12. Pot sa preiau pietoni pe traseul Drumul-Taberei (Raul Doamnei) - Palatul Copiilor.
Tel fix 777.13.67 mobil 0722-208421deoarece de vineri seara pana luni nu am net. atunci asa ramane. la 12 la palat.
oltcitisti din dr taberei... ne intalnim in cartier sa plecam cu totii??
mergem in card, ne mai jucam etc. Da bre, ai chef de hârjoneală? pupa, ne intalnim in parcare la bila la 11:30?
Kingpin vii si tu? ce harjoneala bre??
nu ii dau cox. abia am pus motorul si il las vreo 500 km sa se mai aseze.
so...

bine, la 11:30 la bila!! pana acum suntem 3 din dr taberei.
parca eram mai multi alta data...
ADUNAREA oameni buni!! king a zis că vine și el. poate nu la billa, dar vine nu garantez ca ajung la billa la 11.30, s-ar putea sa vin direct la palat. va sun duminca si va anunt unde vin. sper sa vin si eu. numai daca nu ploua S-a anunțat ninsoare, nu ploaie. chiar crezi ca ninge? ma rog, si daca nu e viscol, ploaie, ceata, etc adica urat si umed, atunci vin! As veni si eu !!! Ma primiti ??
P.S. Cine are sa imi dea si mie placa de la portbagaj ??? (E de baut) Nu are rost sa va zic daca vin. Prieteni stiu de ce duminica ora 12 la palatul copiiloooorrrr Bogdan vin si eu dum la palat si cu ocazia asta poate vb cum sa facem mai bun olteanu meu .... k?
EDIT: Are cineva de vanzare burdufe sau/si placa spate de la portbagaj ??? Daca vine maine la intalnire.... Unde anume la Palatul copiilor in fata sau pe langa el?? in fata palatului copiilor este o parcare linga parcare este o strada care duce spre parc acolo este locul de intilnire dar o sa vezi oltcituri sper cit mai multe Au fost 11 olticuri si o solentza.
Pe scurt, pupa e suparat. doar pupa? si solenta Marele absent a fost motanu care se vede treaba ca nu-i place frigu.

Desi pupa a zis:
ce harjoneala bre??
nu ii dau cox. abia am pus motorul si il las vreo 500 km sa se mai aseze.
so...
nu s-a tinut de cuvint Oricum sintem alaturi de tine in greaua suferinta prin care treci si io la fel spuneam ca sint in rodaj dar nu am putut sa ma abtin
si sint alaturi de cei indurerati cind apar pozele de la intilnire?
horia tu aveai puse undeva pozele cu reconstructia masini lu' maidanezu ,poti sa-mi trimiti adresa? Ce a patit YBO ??? YBO se pare ca are probleme cu motorul care bate si in plus a uitat cum e sa traga... Am inteles ca Lascu a inceput sa-si bata joc de masina nationala romaneasca modernizata.... chelneer..... o alta solnita te rog, in asta e mushte Bre, se incalzeste, haideti la gratar+liniute la Gostinu in week end...
Io mai am niste carne de porc, e cam stricata, e drept da pe gratar se face ok... Supăratuu își aduce aminte cu plăcere de vremea când avea oltic și mergea zi de zi cu el.
Click pentru a vedea imaginea 
Os de piatră și ecarisaj
Liniuțe:
În dreapta supy, în stânga "doctoru"
În dreapta eu, în stânga pupa
Click pentru a vedea imaginea  super poze ,respect pt maestrul fotograf ,imi pare rau pt .... vb lu'motanu masina nationala romaneasca modernizata
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  Următoare
Pagina 2 din 39
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum