Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Iasi
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
DanH a scris:Si ce ai putea sa imi faci tu?

un cadou Careva azi? Eu as veni.. zicea si Low ca ar vrea... deci deja juma de "club" se face. pe la ce ora mai erau intalnirile? la 11 da eu am oleaca de treaba si cred ca intarzii 10 minute ne vedem pe la 11 la Palat .. stam un pic la soare si dupa aia ne retragem intr-o crasma? Maine?cine?
Bre da numai eu tre sa dau startu? iar?)) merem iar in crasma dupa aia? mai bine ne vedem in tudor. ca-s crasme mai ieftine. eroare Ne vedem Duminica intr-o crasma ceva? Care vine duminica asta primeste ceva frumos din partea mea
road_menace a scris:Care vine duminica asta ...

Nu cred ca reusesc sa-mi fac aparitia. Cel mai bine e asa.Invizibil si silentios. Asta este ... oricum nu mai ajung nici eu, ca ma duc sa vad cum se uzeaza cauciucurile la Era Vezi că atunci când dai "ceva frumos" aia dai și câte un pahar de vin. Așa e tradiția!
Iar pentru cei care nu-s pe loc... o trimiți prin poștă! road pune si tu niscaiva poze sa vada ochii la toti ce a fost azi la era intrati la mine pe blog ( ) sau pe feisbuc.
Tre sa ma laud si eu ca dupa atatia ani am reusit sa ma dau si eu cu lumea si sa imi folosesc "atractiile" netului. nu mai scrie nimeni pe aici ???

ne vedem duminica daca e soare si frumos la Palat?
road_menace a scris:ne vedem duminica daca e soare si frumos la Palat?
Daca e frumos afara, eu vin. Azi a fost frumos. Maine se pare ca va fi la fel. Ne vedem la Palat?
road_menace a scris:Ne vedem la Palat?
Am spus ca vin. Si la palat pe unde? Din Podu Roș, în drum spre Episcopie.... dar... asta cam rar. nu era problema cum ajunge la Palat, ca e si el pe un sfert iesean.

Locul de intalnire era in partea dreapta a palatului, in partea opusa intrarii in biblioteca. În partea stîngă a palatului!, ..asta dacă chinezii n-au mutat și fața lui între timp aha, in partea opusa deci...

acuma cat ii gluma, cat ii serios, da' maine se prezinta careva ? ca mi so facut cumva dor de voi si vremurile de odinioara, si parca mias incepe ziua beat...de fericire Facem o intalnire duminica? Salutare tuturor.
Aveti idee de un meserias (tinichigiu) care sa poata inlocui o aripa spate la un pret decent?
Fac cinste pentru pont
Xeon a scris:Aveti idee de un meserias (tinichigiu) .......?
Ia legatura cu Codrin cind ajungi in Iasi.

P.S. Este cineva doritor de o intilnire pe 07.08.2011 in parcul Copou (foisor linga Teiul lui Eminescu), ora 11:00 ??? Păi daaa.. că-ți vine la doi pași....
Ar trebui să dau de băut atunci... 30+3zile...
Zephirus a scris:Păi daaa.. că-ți vine la doi pași....
Am intrebat nu am dat cu parul. Nu pot sta ore intregi in picioare, soare, frig sau ploaie si sa astept in van sa vada daca vreo unul vine la intilnire sau nu. N-am zis cu răutate! Doamne ferește, ci dimpotrivă! În sensul de bine am zis!
...păi n-ar fi o idee rea ca locație permanentă..... ?
Zephirus a scris:...păi n-ar fi o idee rea ca locație permanentă..... ?
Esti dispus sa devii un partener de intilniri PERMANENT ??? Dacă era să fie după mine.......... erați sătui de mine pînă acum. Reiau intrebarea:
Laurentiu a scris:Este cineva doritor de o intilnire pe 07.08.2011 in parcul Copou (foisor linga Teiul lui Eminescu), ora 11:00 ???
Pai sper sa onorez cu prezenta.
DanH a scris:Pai sper sa onorez cu prezenta.
Si eu sper ........... sa fim mai multi de DOI.

P.S. Astept sa-mi povestesti cum a fost la intilnire. Pai daca la Siriu payul serii a fost:Spuf,fata de caine,aici a fost:Ce dradu ai facut gazosule??Cacamasi in lampa ta.
Trage tu concluzia.De asta tot eu si Kyp am fost responsabili ca de obicei.
Restul..........................e istorie. deci...duminica viitoare...ora si locul in care va fi intalnirea club oltcit La foisor langa Teiul lui Eminescu la 11.30. Eu sapt asta n-am mai reusit sa ajung, ca am uitat
road_menace a scris:Eu sapt asta n-am mai reusit sa ajung, ca am uitat
Am fost eu. Am stat o ora si am plecat. da' nu putem sa ne vedem la 12? ca duminica e la interval foarte scurt de sambata seara.... Duminica asta nu cred ca pot veni la intilnire. Imi cer iertare pentru interventia pe topicul dumneavoastra, dar m-a uimit faptul ca topicul acesta este cel mai longeviv dintre topicurile de la sectiunea ,,Cluburi" si pentru acest fapt meritati toata aprecierea noastra fata de daruirea voastra pentru subiectul ,,Oltcit"!!!!!!!!!!!

Pe scurt, topicul acesta aproape a ajuns la pagina 100.
gyorgyoda a scris:...m-a uimit faptul ca topicul acesta este cel mai longeviv dintre topicurile de la sectiunea ,,Cluburi"...meritati toata aprecierea noastra...

Multumim pt aprecieri. Cind nu prea aveam ce face sau sa scriem in alta parte, scriam aici . pana a urma vine careva dimineata in copou? Low, imi pare rau dar am avut niste musafiri din Braila si nu-i puteam lasa de izbeliste. La cererea unor membri, se anunta o intilnire pt simbata (18.02.2012) ora 11:00 in "vechiul turn" (Moldova, et. 5).
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101  Următoare
Pagina 99 din 101
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum