Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Iasi
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
De ce nu duminica? cum faceam in vremurile bune?

Sambata de la 10 la 13 am curs de Français .. Asa s-a stabilit. Unii nu pot duminica.

Poate cind o da caldura, vom reveni la normal insa, cine stie ? week-endul viitor se anunta ceva intalnire? merge careva sa vizioneze dinozaurii off-road? Din cate am vazut pe 20 e la Era mare spectacol mare. Vroiam sa merg la Suceava la Drift, dar cred ca o sa raman in Iasi...
road_menace a scris:Vroiam sa merg la Suceava la Drift, dar cred ca o sa raman in Iasi...
Prefer sa ramin in Iasi decit sa le miros cauciucurile unor "ametiti".

Cred ca voi merge si eu la offroad dar inca nu le stiu programul si nici pe-al meu.
Laurentiu a scris:
road_menace a scris:Vroiam sa merg la Suceava la Drift, dar cred ca o sa raman in Iasi...
Prefer sa ramin in Iasi decit sa le miros cauciucurile unor "ametiti".

Cred ca voi merge si eu la offroad dar inca nu le stiu programul si nici pe-al meu.

Duminica la Era e mai accesibil. Prin paduri am inteles ca or sa inceapa noaptea si e cam greu (ptr mine cel putin).
low a scris:Duminica la Era e mai accesibil.
Ar cam trebui rovinieta pt a ajunge acolo insa poate reusesc sa ajung prin Miroslava.
road_menace a scris:Din cate am vazut pe 20 e la Era mare spectacol mare. Vroiam sa merg la Suceava la Drift, dar cred ca o sa raman in Iasi...

Ce spectacol e pe 20 la ERA si unde mai exact e OFFROAD-ul? Dragii mei consateni (ca la ce santier e Iasiul, nu se mai poate numi oras...), are cineva un GPS pe care mi-l poate imprumuta de pe 5 pana pe 7 august? Am niste treaba in Bucuresti si nu as vrea sa tot caut strazi ca nebunu...
road_menace a scris:are cineva un GPS pe care mi-l poate imprumuta de pe 5 pana pe 7 august?
Vino in Copou si te inzestrez. Multam! Te sun maine pe la 11.
road_menace a scris:Te sun maine pe la 11.
E mai bine mai pe dupamasa caci dimineata o am cam ocupata. Fratii mei. Eu intreb de pe acu. Cine merge la raliu'?
low a scris:Cine merge la raliu'?
Cred ca merg daca nu intervine altceva. As vrea sa vad si eu proba de noapte de pe platoul Poieni:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=468046553225726&set=oa.350392158382712&type=1&theater Tare ma tem ca o sa fie aglomeratie mare la poieni. Da' om trai si om vedea
low a scris:Tare ma tem ca o sa fie aglomeratie mare la poieni. Da' om trai si om vedea

Platoul e destul de mare iar dupa ora 20:30 nu cred sa fie extrem de multa lume. Poate am noroc Mai are cineva vreo pompa de benzina si spoiler de Trs?
armandot55 a scris:Mai are cineva vreo pompa de benzina si spoiler de Trs?
Pompa am, spoiler am avut si l-am dat; am mai avut si doua bare spate insa le-am aruncat.
Laurentiu a scris:
armandot55 a scris:Mai are cineva vreo pompa de benzina si spoiler de Trs?
Pompa am, spoiler am avut si l-am dat; am mai avut si doua bare spate insa le-am aruncat.

Perfect un pret pt ea?dar o cutie de special ratacita?stiu ca deja cer prea mult
armandot55 a scris:o cutie de special ratacita?

Posibil sa gasesti asa ceva la Zephirus (Hashu parca are telefonul lui Zeph ca si asta schimba numerele ca pe chiloti).

Cu pompa, treci pe la mine prin Copou si vedem noi. Punem miine de-o intilneala ca-n vremurile vechi ? Ora sa ramina aceeasi iar locatia, eu zic sa fie in fata la Casa Vinatorului.

Daca sint si alte propuneri, asteptun raspuns aici din partea celor care doresc sa vina. hai lume la intalnire. eu zic ca e ok casa vanatorului. Astept propuneri pina la ora 10:00. Daca nu sint, nu are nici un rost sa vin singur si sa ma gindesc la anii din urma. mai e cineva din iasi cu oltcit? Vad ca nu mai sint amatori asa ca ramine pt alta data. Am vazut msg prea tarziu... hai pt sapt viitoare tot la vanatorul...ora o stabiliti voi.Hai ca incerc sa il corup si pe pui de drac sa vina , poate ne adunam mai multi.
armandot55 a scris:... hai pt sapt viitoare tot la vanatorul...ora o stabiliti voi.
Bagati propuneri si sa spuna fiecare daca vine sau nu. Vad ca nu este nimeni dispus pt o intilnire. OK, si asa timpul e destul de naspa asa ca mai bine stam in casa la caldura. Dar acum? Ca timpul tot e frumos.. ne adunam si noi? Prin copou pe langa Laurentiu ca sa ii fie si lui mai usor? Careva? Nu cred ca mai este lume dispusa pt intilniri duminicale. Unii au plecat din tara, altii si-au schimbat modul de viata etc. Vremurile bune au apus asa ca doar o minune sa se mai faca. eh, eu am sa te vizitez oricum, cu un telefon in prealabil Astept. Sint inca AICI (Copou). Stau mai mult pe acasa. La aproape un an de la ultimul mesaj aici scris, mai este cinevaa interesat de o intilnire ca in vremurile bune pt duminica 29.06.2014 ? Observ ca Iasul, a parasit complet forumul.

Sectiunea asta se poate inchide. dar tu ...ce faci ...? Eu ? Inca mai rezist. Pina cind, nu stiu. Nu te întrista Laurențiu! Cel puțin la voi a fost activitate susținută multă vreme.
Închipuie-ți cum se simt cei în al căror topic nu s-a întâmplat nimic.
Am ramas o mana de oameni, care ne auzim si ne intalnim cu drag. Capul sus Laure!
Sa ne vedem cu bine la nationala! Buna seara Iasi!!!

Am intrat si eu dupa o lunga pauza si vad ca forumul a ramas a fel. Zeph mereu suparat pe admin, Hashu cu nebuniile lui, Laurentiu incearca sa ajute pe toata lumea etc.

Sper sa reusesc sa ajung anu viitor pe acasa si sa ne vedem! Nici eu nu v-am uitat, poate ca intr-o zi ne vom mai intalni undeva.
road_menace a scris:Sper sa reusesc sa ajung anu viitor pe acasa si sa ne vedem!

Szente Sandor a scris:poate ca intr-o zi ne vom mai intalni undeva.

Teiul lui Eminescu e la locul lui si va asteapta.
road_menace a scris:Buna seara Iasi!!!

Sper sa reusesc sa ajung anu viitor pe acasa si sa ne vedem!

Nu incerca.E al naibii de periculos.Stiu sigur. Ai rabdare! Inca nu s-a implinit anul. Inca un pic .... sau mai mult ... Alex ... cand vii in tara? Vin si eu cand oi putea ...

Si ca sa ma laud: jucaria de acu tot racita cu aer este, numa ca are un monstru de 1.6, nu 1.3 ca olteanu

https://youtu.be/7a-tT503rTs Ba tu nu intelegi ca e al naibii de periculos? Faina jucarie @DanH inteleg ca e periculos. Da` e si scump a dracu Considerand ca nu scrie nimeni pe aici, m-am gandit sa ma laud cu ce am facut duminica asta. Pe aici se cheama autocross, pe acolo se cheama "intemanare" : https://youtu.be/ctj-_nAKUCM
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... , 99, 100, 101  Următoare
Pagina 100 din 101
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum