Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

eleron

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

din asta

sau tot asa, dar fara scaritele alea pe el

si bandouri, iarasi, se mai fac din astea? daca ai drum prin tg-jiu ...am vazut acolo un magazin ..vis-a-vis de intrarea la poarta sarutului..asta a fost in vara... Cel mai bine dai un tel la faber plast , din cate stiu ei faceau din astea. era in petrila o fabrica mai sus de brujan nustiu daca mai este dar asa ceva gasesti la tg jiu daca vrei iti dau nr de tel sa intrebi CEI DE LA FABERPLAST NU MAI AU MATRITA PT ELERONU ALA...
Acc3l3ratoR a scris:CEI DE LA FABERPLAST NU MAI AU MATRITA PT ELERONU ALA...

...si-or fi dat si ei seama ca-i urith... asta da urat, alalalt arata bine, e un oltcit complet aici in petrila , albastru ce are si eleron, dar fara aripile alea pe luneta, si e super

la petrila nu stiu daca s-a fabricat eleron, parca s-a spart, iar matritele de la spoilere, masca, si praguri le-a dat nu stiu pe unde, de multi ani mai sunt 2 baieti la petrosani care fac ornamente praguri spoilere etc dar nu stiu daca au matrite pt. oltic

are careva eleron de asta de vanzare? sau stie pe unde se gasesc de vanzare? userul pui de drac avea cand? Nu a avut asa ceva.Si el era interesat de asa ceva.Doar daca vii in Iasi si il ei pe pe masina aia. arata oribil...
nu stiu de ce si-ar pune cineva asa ceva
valib a scris:arata oribil...
nu stiu de ce si-ar pune cineva asa ceva

Deacord cu tine .Poate doar sa foloseasca partea superiora.
George Hermenean a scris:Deacord cu tine .Poate doar sa foloseasca partea superiora.

Exact! Si cica ar iesi un eleron foarte ok din el. Eu am eleron facut din asa ceva. Arata destul de bine (parerea mea). mie imi place. am poze cu unu de a fost vopsit o data cu masina, deci nu alta nuanta si arata bine:

stiu ca avea pui de drac. dar era scump, deoarece l-a cumparat de la supapa jr, si l-a costat mult transportul din bucuresti pana in iasi. si am vazut ca pe forumul de oltcit nu a mai zis ca il mai are, doar pe 4tuning

am vrut sa il iau eu de la supapa jr, dar ma costa mult drumul si pe mine Da bre arata bine in aceeasi nuanta ca masina,parca ii mai taie din fata aia de "fier de calcat" nu se mai termina asa deodata spatele ,duce a golf chiar e misto! putin modificate:

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum