Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Fiul P
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
daca as mai fi lucrat la ISEH as fi putut sa le fac eu si nu ar fi ajuns la banii aia mda... 1200 euro... nici pupa nu ar da at Recuper S Cu cit mai repede cu atit mai bine. Nu
DanH a scris:Cu cit mai repede cu atit mai bine.
4 x cilindri clasa 1 (ro Ce-i cu alea insirate de tine?Le ai? Azi am dat jos de pe ea puntea spate cu totul... pentru a o monta pe cea cu bare de CS

se mai gasesc bare de CS? stii vorba aia destept sa fii noroc sa ai?norocosu avea bare de cs pe rabla

ce mantzocareala de tobe are zeph,schimba-le breee Ast bai nebunule nu baga busonu ala in motorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!se duce la dracu poxilina acolo...
iti trebuia un ceva epoxidic(bison metal de exemplu) ca sa-ti reziste bucata de magnet acolo,sau mai simplu puneai un magnet de harddisk de calculator lipit cu bison de metale...si ala chiar trage de pilitura,ala de boxa....
ce bataie meriti Om mai vedea... oricum, pompa de ulei are sit Ast Hai ca e randul meu acuma... pozeeeeeeeeee Serios vorbind,
...m Posibil sa fi uitat eu sa il string.Si doar ti-am spus ca i sa scoata ceva fum o perioada pina sa sflefuiesc cilindri,cind ti-am zis ca acei culbutori nu sunt toti buni si mai sunt care au ceva uzura intr-o anumita zona tu ai zis:pine-i asa.Tu ai vrut,eu am facut. Haidi buei Zeph... Ce conteaza daca masina e stock sau nu? Poze de la sesiunea de mestereala, poze cu oameni, poze cu motorul cel nou... Vrea si ochiu meu sa vaza, mai ales ca ne despart suficienti kilometrii. N-am v Poze cu motorul trebuia sa pun eu,asta in timpul operatiilor de montare.Din pacate eram prea murdar ca sa mai am timp si de poze. bucse ? Da' rapid mai e dupa ce ca beneficiezi de livrare aproape door -to-door Ast ana la 14.4 mai ai
cum ma sburatorule nu stii sa desfaci un amarat de carburator sa-l speli? De desf perfect,fa-l bucati Pai daca vrei pot sa iti dau eu carburatorul care a fost pe masina mea,pot sa ti-l aduc cind vin eu la tine le Husi ca sa rezolvam treaba aia.
Zephirus a scris:
Pentru c Cu carburatorul, ar fi foarte bine. Cam peste 2 saptamini e posibil sa te vizitez.Pina atunci o sa aduc carburatorul cu pricina de la tara.Restul de la IWA pt tine e la mine. Bun, facem, nu e nici o urgen Ast ...p ce sa faci ma cu sudura? Mici repara Bun, Tare mi-e cunoscut bordula ala.Oare de unde il stiu eu? ..si am rupt adica era asa ruginita sau cum? esti fenomenal Succes in continuare cu masina .Niste poze cu exteriorul nu ne pui? Mda... condoleante... Ma indoiesc c-o sa iasa vreodata masina din asta... P Te costa benzina pt drum, ma cazezi la tine si intr-o saptamana iti fac toata masina piese si ti-o asamblez de la ZERO, cu tot ce trebuie reconditionat. Dar eu lucrez numai cu piese noi.
Era sa uit: felicitari pt "salariu". Dai o bere
b28kft a scris: felicitari pt "salariu". Dai o bere
In absenta omului, n-ar trebui sa vorbim. Dac
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum