Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

am 3 jante ..de unde o iau pe a 4a

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caracteristici, Performante, Tuning
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
am 3 jante ca in imaginile cu cabrioletul de pe linku` de mai jos..cred ca stiti despre ce e vorba... sunt si pe site la sectiunea cu poze(ultimele 2 de jos)...as gasi oare si a 4a?mentionez ca asa am cumparat oltcitu`

http://www.citroen.mb.ca/citroenet/foreign/romania/oltcit-2.html jante am eu 4 bucati ! dar unde gasesti cauciucuri?
ca sunt pe 13,5 ! sunt si pe 13 dar mai rar gasesti! http://www.longstonetyres.co.uk/Michelin-trx.php Bani sa fie. bun si in concluzie am de unde sa fac rost de ea? caucioace are eu michelin...si inca ceva cu ce le-as putea reconditiona ca au avut lac si s-au decojit...cu pasta merge? Spray pentru jante cred ca merge. Patroane incearca cu Detartrant de gresie si faianta . Nu glumesc. O sa iti faca gentile la magneziu curat , numai sa nu ai cheti din cauciuc pe ea ca le matuieste si ies aiurea . Dupa ce ai dat cu detartrant si le-ai lasat putin sa intre in murdarie mai dai o data dar de data asta cu o pensula cureti si dupa care clatesti cu apa si cu o carpa ..... O sa ramai masca ce minuni face . Atentie sa nu iti cada pe mana detartrant ca e nasol e un fel de acid ...... Man, eu am 5 jante din acestea. Te-ash putea ajuta cu una, cred . gheko...nici nu stii ce bucurie mi-ai facut...cum putem lua legatura/ telefonic sau ne vedem? au continuam on line...si eu sunt din iasi...astept cu nerabdare raspunsul tau..
multumesc anticipat vlad
vlad_mili a scris:gheko...
Ai M.P.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caracteristici, Performante, Tuning Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum